Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BeginEnd
BeginEnd

BeginEnd

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2245
  • Znaleziska 1042
  • Mikroblog 1203
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 14
ziele1985
ziele1985
26.02.2026, 14:11:51
  • 0
Jest sens teraz ładować się w #fotowoltaika Dom z ogrzewaniem gazowym, klima, ostatni rachunek za 2 miesiące 867 kWh 1050zł dach od strony południowej z kominami wentylacyjnymi po bokach i z jaskółkami wschód zachód co też mogłyby mieć panele. Widzę że mój prąd 7.0 będzie tylko na dofinansowanie magazynów
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 26.02.2026, 22:25:40 via Wykop
  • 0
ostatni rachunek za 2 miesiące 867 kWh 1050zł


@ziele1985: Ale to jest prąd sam czy prąd + gaz?
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 27.02.2026, 14:51:13 via Wykop
  • 0
@ziele1985: No to chyba jest sens, ale tylko z magazynem.
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 26.02.2026, 22:49:19
  • 4
Moja różowa jest raczej ciepłolubna i trzyma wyższą temperaturę niż niższą. Ostatnio ciągle chodziłem i skręcałem termostaty z 5 na 3. Wysłałem jej tutorial jak używać termostatów bo nie wiedziała. Nawet dwa razy zrobiłem jej raban, żeby nie rozkręcała tak grzejników bo zdechnąć idzie. Ona, się zarzekała, że czasami podkręca trochę bo jej chłodno, ale nie na piątkę, tak na 4 i to tylko na chwilę. Chwilę srilę kufa - iągle chodziłem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
26.02.2026, 22:52:17 via Wykop
  • 9
@BeginEnd: mozesz ustawić i odpiąć gałkę to nie bedzie gówniarz krecił, niech się siurkiem bawi
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution
26.02.2026, 23:01:39 via Wykop
  • 3
@TobiaszSuchy: racja, niech się siurkiem bawi
  • Odpowiedz

243

Jak Jeden Atak Prawie Zniszczył Internet

Jak Jeden Atak Prawie Zniszczył Internet

Jak pojedynczy atak zainfekował Linux (Veritasium) - troja w kodzie XZ

Mili1
z
youtube.com
dodany: 25.02.2026, 21:54:32
  • 52
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    it
  • #
    internet
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 26.02.2026, 22:33:08 via Wykop
  • 0
@Gieekaa: Podejrzenia były że to chińczycy bo to nie te czasy i wtedy nikt ruskich o wszystko jeszcze nie posądzał. Ale fakt jest nie podważalny, cel ataku wybrany perfekcyjnie.

1640

Popularny youtuber stracil monetyzacje i patreon za zrobionie filmu o rzymianach

Popularny youtuber stracil monetyzacje i patreon za zrobionie filmu o rzymianach

Po utracie monetyzacji zachecił ludzi do wpłacania na jego patreon https://www.patreon.com/cw/TylerOliveira Zbanowano mu Patreon XD

xan69
z
youtube.com
dodany: 25.02.2026, 11:33:34
  • 238
  • #
    youtube
  • #
    rzymianie
  • #
    patreon
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 25.02.2026, 19:56:42 via Wykop
  • 7
@Kemo:
BeginEnd - @Kemo:

źródło: jak_sie_boisz

Pobierz

1575

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy, żeby się nie musieli mieszać z plebsem. Tylko lekarski chów wsobny. Ile znacie małżeństw, gdzie tylko jedno jest lekarzem? A dzieci?

Official
z
drdate.pl
dodany: 25.02.2026, 18:45:02
  • 386
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz300k
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 25.02.2026, 19:51:32 via Wykop
  • 6
Hejt lvl 1000% na lekarzy, stomatologów, psy... Nie wiem o co chodzi, ale przez skórę czuję, że jakiś grubszy temat zaraz wjedzie niepostrzeżenie. Może jakieś nocne głosowanie?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Podatek katastralny 2026: projekt Lewicy wraca do Sejmu

Podatek katastralny 2026: projekt Lewicy wraca do Sejmu

Prace nad podatkiem katastralnym były wstrzymywane przez lata z powodu brak systemu wyceny nieruchomości. Sytuacja zmieniła się w styczniu 2026 roku po uruchomieniu ogólnopolskiej bazy rzeczywistych cen transakcyjnych. Projekt Lewicy po istotnych poprawkach wrócił na obrady.

ponton
z
forsal.pl
dodany: 24.02.2026, 19:52:31
  • 194
  • #
    podatki
  • #
    nieruchomosci
  • #
    deweloperuch
  • #
    polityka
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 24.02.2026, 22:43:23 via Wykop
  • 6
Kataster.... mmmmm arbitralne ustalanie kto ile ma płacić.... mmmm.... mokry sen lewaków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

940

Policja z Zielonej Góry - zablokowała s3 i przeprowadzała kontrolę trzeźwości

Policja z Zielonej Góry - zablokowała s3 i przeprowadzała kontrolę trzeźwości

Ogromne korki, droga szybkiego ruchu totalnie zblokowana. Brawo Zielonogórska Policja. Przepadanych blisko cztery tysiące kierowców skontrolowali policjanci na drodze ekspresowej S3 w Lubuskiem. W trakcie działań zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę - Paraliż komunikacyjny.

spicmen
z
zielonanews.pl
dodany: 24.02.2026, 16:40:55
  • 219
  • #
    polska
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 24.02.2026, 21:39:57 via Wykop
  • 2
Przedni pomysł. Polecam na A1 taki wybryk zrobić. Żeby staty były lepsze to tak w okolicach świąt jakichś albo letniego szczytu wakacyjnego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WlochMokry92
WlochMokry92
WlochMokry92
17.02.2026, 15:34:46
  • 107
Auto za 35tys. Złotych, a tu taka wiadomość od sprzedającej. Za taki hajs nikt nie kupi kota w worku, ale typiara za pewne szuka jelenia. Co myślicie? #motoryzacja
WlochMokry92 - Auto za 35tys. Złotych, a tu taka wiadomość od sprzedającej. Za taki h...

źródło: 1000004746

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 17.02.2026, 20:23:40 via Wykop
  • 0
@WlochMokry92: Laski nie powinno obchodzić w jaki sposób chcesz sprawdzić to raz, dwa, że inspekcja na SKP to sobie o kant odbytu można rozbić, trzy to lepiej jedź do dobrego warsztatu który ma taką usługę (nie ASO) - ja byłem, dałem 500zł parę lat temu i dzięki temu wynegocjowałem kilka tysi, cztery to (oprócz oczywistych fackupów jak np samochód po powodzi czy wyklepany po dzwonie) najważniejszą miną jaką możesz wpaść
  • Odpowiedz
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
13.02.2026, 10:56:49
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 22:32:17 via Wykop
  • 1
@WLADCA_MALP: Dawno mnie nurtowało to pytanie, ale teraz jest chyba dobry czas by je zadać: ja nie mam czasu żeby się po dupie podrapać, a ty oglądasz 100^100 filmów i dajesz nam kontent z tego na wykopie. Kim ty jesteś? Nadczłowiekiem? Bezdzietnym lambadziarzem? Odziedziczyłeś fortunę Karingtonów?
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 17.02.2026, 20:14:03 via Wykop
  • 0
@WLADCA_MALP: Nie mam insta ;( i tak już za wiele siedzę na wykopie i YT.
Idę obejrzeć ostatni odcinek Fallouta ty bezdzietny lambadziarzu... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 23:15:39
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd
Autor
17.02.2026, 18:36:07 via Wykop
  • 0
@erni13: Żeby ominąć większość zimy. Nie do końca się udało :P
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd
Autor
17.02.2026, 18:36:49 via Wykop
  • 0
@tlenekciemiezcanu: Włochy poza miejscami do zwiedzania w ogóle nie są fajne.
  • Odpowiedz

443

Dlaczego feministki nie bronią Marty Nawrockiej? Bo jest prawicowa

Dlaczego feministki nie bronią Marty Nawrockiej? Bo jest prawicowa

Burza wokół wywiadu Marty Nawrockiej dla TVN24 jest dowodem, że dla liberalno-lewicowego komentariatu prawicowa kobieta nie ma praw do zabierania głosu w sprawach publicznych.

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 16.02.2026, 20:46:04
  • 182
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    feminizm
  • #
    polityka
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 23:29:04 via Wykop
  • 3
Pssss... jak jest pewna tego kim jest to nie potrzebuje obrony. Ale kim, że jestem by to pisać.......
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 23:23:52
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
16.02.2026, 23:33:05 via Wykop
  • 1
Czego wam w życiu brakuje?


@BeginEnd: to chyba nie jest dobrze postawione pytanie
  • Odpowiedz
Oaken_arm
Oaken_arm
17.02.2026, 06:03:54 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KRogala2512
KRogala2512
KRogala2512
16.02.2026, 20:12:12
  • 0
Moj wykonawca fotowoltaiki nie dokonal zgloszenia do strazy pozarnej, moc PV to 10kWp. Jakie mi grożą konsekwencje? Jak sie dom spali to nic nie dostane z ubezpieczenia?

#fotowoltaika #dom #ubezpieczenie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 22:29:07 via Wykop
  • 1
instalator pv nie przekazal mi ani projektu ani zakończenia prac…


@KRogala2512: Wydałeś 100mln monet, on powiedział że już zrobił, a ty powiedziałeś, że jesteś zadowolony i rozeszliście się do domów?
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 22:45:48 via Wykop
  • 1
Wiekszosc prac zrobil wiec nawet sad by mu nie zasadzil kary za oszustwo.


@KRogala2512: Ale co zrobił? A ma potwierdzenia? kto to odebrał, kto się podpisał?
Mordo - to nie są lata 90te że mój stary ze Żdziśkiem położyli kabel dostali 1k PLN i fajrant. Teraz to wykonawca ma na rzęsach stanąć że zrobi dobrze. Jak nie to leć do sądu i to on ma przedstawić papiery, że wszystko wypucował
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 22:53:41 via Wykop
  • 1
@KRogala2512: Aha, czyli ty z tych "my nie czytali, kazali podpisać, to my podpisali" No to co ci powiem, to płać i płacz. Albo płacz i płacz, a potem jeszcze płacz. możesz też zrzutkę zrobić. Ponoś popularne tera jest.
  • Odpowiedz

599

Izrael znów łamie zawieszenie broni. Są ofiary wśród cywilów

Pokaż treści 18+

Izrael znów łamie zawieszenie broni. Są ofiary wśród cywilów

Izrael po raz kolejny złamał zawieszenie broni osiągnięte w październiku 2025 roku. W wyniku nalotów przeprowadzonych w północnej i południowej części Strefy Gazy zginęło co najmniej jedenaścioro Palestyńczyków, a kilka osób zostało rannych.

Bobito
z
polsatnews.pl
dodany: 16.02.2026, 15:43:22
  • 62
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 16.02.2026, 22:37:16 via Wykop
  • 7
Powiem wam mordy, że w ramach protestu dołożyłem swoją cegiełkę do bojkotu tych Klamkonosych - odmówiłem pracy za duży hajs dla Państwa położonego w Palestynie. Może mało, może dużo, ale jak za 1mln monet nikogo nie znajdą, to może będą musieli dać 2 mln monet komuś innemu. Mi nie ubędzie, komuś przybędzie, a im niech krztusiec zawita ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 29.01.2026, 07:40:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd
Autor
29.01.2026, 22:11:46 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd
Autor
12.02.2026, 18:45:11 via Wykop
  • 0
@EkspertMateracowy: Dzięki za odp i jakieś potwierdzenie, że nie jestem księciem na ziarnku grochu. Szkoda, że nie ma jakichś norm żeby takie materace móc oddać w p---u.

Z piankowymi to też loteria. Szczególnie to widać w hotelach. Czasami takie wyleżane, że tak samo się zapadają jak inne. Ostatnio spałem w dwóch hotelach i mieli materace petarda (chyba piankowe). Szukałem jakiejś marki, ale nie znalazłem metki niestety :(

Postanowiłem, że nie
  • Odpowiedz

396

Indie dają 20 lat ulg podatkowych. Chcą ściągnąć gigantów technologii

Indie dają 20 lat ulg podatkowych. Chcą ściągnąć gigantów technologii

Indie wykonują zdecydowany ruch w globalnym wyścigu o infrastrukturę obliczeniową. Rząd w Nowym Delhi zaproponował międzynarodowym firmom technologicznym bezprecedensowe ulgi podatkowe, które mają obowiązywać aż do 2047 roku. Celem jest przyciągnięcie zagranicznych dostawców usług chmurowych do korz

Sudo_exit
z
ithardware.pl
dodany: 02.02.2026, 18:17:08
  • 108
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    programista25k
  • #
    programowanie
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 03.02.2026, 22:26:45 via Wykop
  • 0
@UmCykCyk: I tu jest pomysł na biznes - No AI & non-AI

230

Obowiązkowe czipowanie psów i kotów. Polacy wydadzą miliony złotych, takie mają

Obowiązkowe czipowanie psów i kotów. Polacy wydadzą miliony złotych, takie mają

Po aferze ze schroniskami znalazły się pieniądze na Krajowy Rejestr Oznakowania Psów i Kotów. MRiRW deklaruje, że pokryje większość kosztów związanych z uruchomieniem i utrzymaniem KROPiK. Łącznie to ponad 130 mln zł w 10 lat - informuje w poniedziałkowym wydaniu Dziennik Gazeta Prawna.

Sudo_exit
z
bankier.pl
dodany: 02.02.2026, 09:52:25
  • 157
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    zwierzeta
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    koty
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 03.02.2026, 22:20:11 via Wykop
  • 0
Wszystkim bezkrytycznym zwolennikom mariażu ludzi i zwierząt pragnę powiedzieć dwie rzeczy:
1. Na siłę to jeszcze nikogo nie uszczęśliwiono - jak gmina czy cokolwiek innego nie stworzy możliwości i nie wyedukuje plebsu, że zwierzaka można sprzedać lub oddać to będą je kisić w beczkach w przypadku groźby mandatu 100mln zł za oddanie do schroniska.
2. Ludzie sobie esperal wydłubywali widelcem, a tu chodzi o zwierzę którego ktoś chce się pozbyć z różnych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niedasieukryc
niedasieukryc
niedasieukryc
30.01.2026, 20:15:05
  • 0
Mam w laptopie jedno wolne złącze USB C przez które kablem USBC - USBC mogę naładować telefon mocą 10W ale niektóre urządzenia jak słuchawki, trymera czy golarki do ubrań nie można tak naładować. Ładowanie w ogóle nie startuje, najwyraźniej kontroler tych urządzeń nie negocjuje napięcia.

Kupiłem taką przejściówkę i kablem USBA - USBC można już naładować wszystko ale z mocą max 3W. Telefon chciałbym jednak ładować szybciej.

Czy inna przejściówka byłaby w stanie szybciej
niedasieukryc - Mam w laptopie jedno wolne złącze USB C przez które kablem USBC - USB...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-30 210642

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 30.01.2026, 20:36:51 via Wykop
  • 0
Telefon chciałbym jednak ładować szybciej.


@niedasieukryc: To wyjmij przejściówkę i użyj kabla USB C - C do ładowania telefonu? Nie rozumiem problemu?
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 30.01.2026, 21:01:57 via Wykop
  • 0
@niedasieukryc: zobacz czy jak podłączysz do ładowarki USB C (nie takiej do telefonu tylko tej do kompa) bezpośrednio to się ładuje twój trymer czy co tam masz. Jeżeli tak to być może masz w BIOSie wyłączone/przestawione coś żeby 5V nie podawał domyślnie na USB C tylko na żądanie urządzenia. A te urządzenia nie mają linii sygnałowych tylko zasilające więc kontroler USB C może ich po prostu nie zobaczyć.

PS: możesz
  • Odpowiedz

0

To nie jest czas na słabych mężczyzn

Pokaż treści 18+

To nie jest czas na słabych mężczyzn

Zgoda na męską słabość często okazuje się iluzją. Jeśli chcesz zrozumieć: dlaczego męskość jest statusem, a nie metryką, czemu system jednocześnie osłabia i rozlicza mężczyzn, jak odróżnić zdrową wrażliwość od systemowej słabości i co dziś naprawdę znaczy być silnym mężczyzną ten materiał jest dla

BeginEnd
z
youtube.com
dodany: 30.01.2026, 08:37:45
  • 4
  • #
    redpill
  • #
    zwiazki
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    przegryw
  • #
    zdrowiepsychiczne
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 29.01.2026, 22:24:02
  • 4
Współczuję tym co popłynęli dzisiaj na miedzi. Mało się nie posrałem jak zobaczyłem stan swoich shortów przed 15:00. Nie pękłem i ostatecznie lekki plus jest, ale pomyślałem o tych braciach i siostrach, których nerwy albo braki na pokrycie strat pogrążyły.

#gielda #inwestycje
BeginEnd - Współczuję tym co popłynęli dzisiaj na miedzi. Mało się nie posrałem jak z...

źródło: what-to-do

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
29.01.2026, 22:31:33 via Wykop
  • 2
@BeginEnd: a ja dziękuję xtb że nie działało IKE w apce mobilnej, nie mogłem zrobić zleceń, a w sumie wszystko odbiło i po stratach nie ma śladu. ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
  • Strona 4 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking