Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!
Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 274
- Odpowiedz







Komentarze (274)
najlepsze
1) Podatek Belki? LOL, to tylko dla "biedaków"
Ty płacisz 19% od każdych wypracowanych paru złotych na lokacie czy akcjach. Elita? Fundacja obraca milionami, kupuje akcje, obligacje i krypto, płacąc równe 0% podatku
źródło: Rich-men-laughing-meme-7nte5
PobierzRząd się nie poddaje i będzie próbował ponownie pod koniec maja.
Fundacje Rodzinne stworzył w Polsce rząd PiSu, aby PiSowscy milionerzy legalnie nie musieli płacić żadnych polskich podatków.
https://businessinsider.com.pl/prawo/sa-dwa-weta-karola-nawrockiego-chodzi-o-zmiany-w-fundacji-rodzinnej/vnnt6rs
@ksawery2001: kurde, To nie ja stworzyłem prawo dla nich, ale PIS. PIS stworzył fundacje rodzinne by oni nie płacili podatków. Nie zwalaj winy na ogół i nie wybielaj bogaczy.
Jesteś politykiem i z-------ś kawalerkę? Wpisujesz do fundacji i nikt się nie dowie.
Dostajesz kasę od ruskiej agentury albo łapówki? Tak samo.
Teraz już wiecie dlaczego pewien Gdański bandyta to wetuje.
Jeszcze za poprzedniej władzy. PiS i PO razem głosowali za ..
Dzień 1: Idę pieszo z 4 butelkami. Automat pełny. Pani na sklepie mówi: „przy kasie zeskanują”. Po 8 minutach w kolejce okazuje się, że jednak nie, mam iść do samoobsługowych, bo tam jest „Pani Krysia”. Kolejne 5 minut czekania. Pani Krysi nie ma,
Oczywiście nie dla ciebie.
źródło: obraz
Pobierzźródło: image
PobierzNo i przy rozwodzie cię nikt nie o-------i z połowy wszystkiego, jak twój majątek będzie miała fundacja, która jest np na twoją mamę.