#xtb Dobra, to jak to jest z tym xtb w kwestii bezpieczeństwa? Jakiś czas temu pojawił się słynny wpis o włamaniu na konto: https://wykop.pl/link/7744253/o-gigantycznych-masowych-kradziezach-na-platformie-xtb. Ale wyszło, że chłop nie miał ustawione 2FA. Wszędzie roi się od komentarzy, że i tak mimo ustawionego 2FA są jakieś włamania i inne dziwne akcje. Chce zacząć inwestować na IKE, ale tego typu akcje mnie powstrzymują. Co począć?

ThisSpitefulSnake33











