Mam konto maklerskie w ING i do tej pory tam kupowałem akcje/ETF. Widze jednak, że jest mocno ograniczające pod względem dostępu do innych rynków czy ETF na inne rynki, stad pytanie w jakim innym miejscu najlepiej inwestować? XTB? Wyczytałęm tylko, że tam zabezpieczenie jest do 3k EUR, a akcji ułamkowych w ogóle to nie dotyczy.
Pomóżta ヽ( ͠°෴ °)ノ
#gielda #inwestowanie #xtb
Pomóżta ヽ( ͠°෴ °)ノ
#gielda #inwestowanie #xtb












#gielda
Jak weźmiesz 2x BETA to masz możliwość ustalania własnych proporcji. Za to jak chcesz mieć w długim terminie zawsze 50/50 to będziesz musiał tego sam pilnować i robić rebalancing, gdzie w PZU będzie to się odbywało automatycznie.