Wpis z mikrobloga

Witam, proszę o chwilę #atencja i poważną poradę. Mam tu konto ale mi wstyd, więc założyłam szybko nowe i liczę na Wasze porady, bo życie mi się sypie i nie wiem co dalej. Postaram się krótko, rzecz o #zwiazki #feels #niebieskiepaski #milosc #zdrada #byladziewczyna

Mój mąż zanim mnie poznał zauroczył się swoją koleżanką. Ona stwierdziła, że nie jest w jej typie i nic absolutnie z tego ale pikantne wiadomości i trzymanie za rączkę uskuteczniała. Taki typ #rozowypasek... Ona wyjechała za granicę, mieli kontakt. Poznał mnie i dość szybko zaczęliśmy być razem, mówił, że kocha, że odnalazł miłość życia bla bla, oświadczył się... i jednocześnie pisał z nią, czasami ona go tam proowokowała wiedząc że istenieję ja.

Jak zamieszkaliśmy razem, to się wkurzyłam i obiecał, że koniec kontaktów, zgodził się na to bez problemów. Teraz, po 3 latach dowiedziałam się, za pomocą pewnej prowokacji, że calutki ten czas z nią miał kontakt. W ukryciu. Serce tak bardzo #!$%@?. Mamy dziecko, gdyby nie ono wypieprzyłabym go do mamusi, żeby przemyślał to i owo.

I uwaga, teraz po paru burzach(jakies 3 tygodnie temu sie dowiedziałam)jego stanowisko: kocha mnie, tylko mnie, do niej nic nie czuje itd. ale ona mu sie nadal fizycznie podoba. Pisal do niej ze gdyby nie zona i dziecko to chcialby sprobowac z nia. Super, co

Ona dobrze wie, ze ja sobie nie zycze ich kontaktow, a jednak ##!$%@? jedna pisze do niego.

On nie chce zerwac z nia kontaktu.... to mnie boli i nie wiem co teraz, ja #!$%@?, wiem ze pisze chaotycznie ale mirki... co ja mam robic? Pisac do niej? pare dni temu napisala do niego maila, on odpisal i pokazal mi to.

zgubilam sie. #pomocy

#atencyjnyrozowypasek

btw od razu pisze, ze ja fizycznie wygladam lepiej od niej, ona ma #!$%@? figre, tylko wiekszy biust. nienawidze swoich cyckow :(
  • 213
@mamtukontoalemiwstyd: Lepiej przez telefon, to ją zbije z tropu i jak ma trochę honoru to odpuści sprawę. Generalnie musisz wkroczyć. Wiesz różni faceci lubią różne kobiety. Może ona akurat mu się podoba, przecież jeden lubi szczupłe o świetnej sylwetce i dość małym biuście a inny puchate pączuszki z wielkimi cycorami ... a inny szczupłe, z obojętną figurą ale dużymi cyckami i tyłkiem ;p Zresztą znaczenie ma też facjata - większość facetów
wiem tez ze jesli zerwac kontakt to on by wolal "naturalnie" a nie ze pisac do niej ze juz nie zyczyc sobie kontaktów. nie wiem co lepsze?


@mamtukontoalemiwstyd: ale co ma być lepsze? Teraz Ty stawiasz mu warunki. Moja mama zawsze "pieściła się" z ojcem, groziła, prosiła, błagała. Dopiero jak podjęła realne kroki i on zobaczył, że to nie jest tylko gadanie to poszedł na odwyk. Wiedział, że jeśli tego nie
@mamtukontoalemiwstyd:

To nie jest tak ze - "ta glupia suka ciagle pisze". Parafrazując klasyka - jak facet nie odpisze, to suka nie napisze. (tzn. ze i on tego chce).

Jej sie podoba to, ze zajety facet sie nia interesuje. A co do niego, to pewnie jakas niespełniona miłosc, niewykorzystana szansa i w dalszym ciagu mysli, zeby "posmakowac" tego co zawzse chcail a nigdy nie mogl miec.

Najlepsze rozwiazanie - ona musi