Wpis z mikrobloga

Witam, proszę o chwilę #atencja i poważną poradę. Mam tu konto ale mi wstyd, więc założyłam szybko nowe i liczę na Wasze porady, bo życie mi się sypie i nie wiem co dalej. Postaram się krótko, rzecz o #zwiazki #feels #niebieskiepaski #milosc #zdrada #byladziewczyna

Mój mąż zanim mnie poznał zauroczył się swoją koleżanką. Ona stwierdziła, że nie jest w jej typie i nic absolutnie z tego ale pikantne wiadomości i trzymanie za rączkę uskuteczniała. Taki typ #rozowypasek... Ona wyjechała za granicę, mieli kontakt. Poznał mnie i dość szybko zaczęliśmy być razem, mówił, że kocha, że odnalazł miłość życia bla bla, oświadczył się... i jednocześnie pisał z nią, czasami ona go tam proowokowała wiedząc że istenieję ja.

Jak zamieszkaliśmy razem, to się wkurzyłam i obiecał, że koniec kontaktów, zgodził się na to bez problemów. Teraz, po 3 latach dowiedziałam się, za pomocą pewnej prowokacji, że calutki ten czas z nią miał kontakt. W ukryciu. Serce tak bardzo r-------e. Mamy dziecko, gdyby nie ono wypieprzyłabym go do mamusi, żeby przemyślał to i owo.

I uwaga, teraz po paru burzach(jakies 3 tygodnie temu sie dowiedziałam)jego stanowisko: kocha mnie, tylko mnie, do niej nic nie czuje itd. ale ona mu sie nadal fizycznie podoba. Pisal do niej ze gdyby nie zona i dziecko to chcialby sprobowac z nia. Super, co

Ona dobrze wie, ze ja sobie nie zycze ich kontaktow, a jednak #k---a jedna pisze do niego.

On nie chce zerwac z nia kontaktu.... to mnie boli i nie wiem co teraz, ja p------e, wiem ze pisze chaotycznie ale mirki... co ja mam robic? Pisac do niej? pare dni temu napisala do niego maila, on odpisal i pokazal mi to.

zgubilam sie. #pomocy

#atencyjnyrozowypasek

btw od razu pisze, ze ja fizycznie wygladam lepiej od niej, ona ma c-----a figre, tylko wiekszy b---t. nienawidze swoich cyckow :(
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mamtukontoalemiwstyd: Tak jak kilka innych osób już pisało. Jeżeli pisze w taki sposób do innej baby, to znaczy, że wcale taki dobry i ułożony nie jest. Uświadom go, że tamta się nim dalej bawi, bo wcześniej jego bolca nie chciała, to i teraz nie zechce - ona potrzebuje adoratora frajera, który będzie z nią pisał w ciągu dnia kiedy się nudzi. Wieczorami rucha się z takimi, z którymi nie ma
  • Odpowiedz
@mamtukontoalemiwstyd: Dołączę do grona, które doradza Ci definitywne zakończenie tego związku.

1. Nie Twoja wina, że kłamał. To jego wina, że zdecydował, że kłamanie Ci na temat tej znajomości pozwoli mu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - w domu żona, a poza żoną jakaś dziewczyna do podniet i podnoszenia poziomu ego. To nie Twoja zazdrość czy upór skłoniły go do kłamstw - to on sam uznał, je za świetne wyjście. Wybaczając mu, pobłażysz w pewien sposób i dasz przyzwolenie na podobne zachowanie w przyszłości. Raz się wykaraskał = zawsze da radę.

2. Skoro flirtował z nią tyle czasu, bez ustanku - jak myślisz, jak długo obrączka na palcu utrzyma go z dala od seksu z nią, zakładając, że jeszcze nie zlądowali w łóżku? Poza tym usprawiedliwił przed sobą samym trzyletnie oszustwo, to wskazuje na skłonność do usprawiedliwiania swoich "niecnych" uczynków. ("Przecież to tylko raz! To tylko s--s, kocham tylko Ciebie, zależy mi na rodzinie, na
  • Odpowiedz
Swoją drogą pomijając to czy słusznie byłoby się z nim rozstać, czy nie to jeśli to zrobi zostanie samotną 24 (?) letnią matką. Przerąbane. Niewielu jest facetów którzy chwiałoby wychowywać, nie swojego bachora.
  • Odpowiedz
@mamtukontoalemiwstyd: Po pierwsze: nie wiem po ludziom związek a po drugie: tym bardziej dzieci. Jeśli jesteś niezależna finansowo - out i po kłopocie. No chyba, że zarabiasz mniej od niego i jesteś jego utrzymanką jak większość pań w tym kraju to w takim wypadku sory, ale nie masz nic do gadania - możesz jedynie zaprosić ją do wspólnego trójkątu i na romantyczną kolację albo zacząć zarabiać jak każdy, normalny i
  • Odpowiedz
@mamtukontoalemiwstyd: na wykopie też są takie dziwki, które dla zabawy bawią się w rozwalanie związków, facet głupi, że z nią pisze, a ona suka, wiedząc o Tobie i Waszym dziecku, wywal faceta na jakiś czas jak zmądrzeje to wróci, przeprosi i faktycznie zakończy znajomość, jak nie zakończy to dobrze, że teraz, a nie za 10 lat.
  • Odpowiedz