Wpis z mikrobloga

Witam, proszę o chwilę #atencja i poważną poradę. Mam tu konto ale mi wstyd, więc założyłam szybko nowe i liczę na Wasze porady, bo życie mi się sypie i nie wiem co dalej. Postaram się krótko, rzecz o #zwiazki #feels #niebieskiepaski #milosc #zdrada #byladziewczyna

Mój mąż zanim mnie poznał zauroczył się swoją koleżanką. Ona stwierdziła, że nie jest w jej typie i nic absolutnie z tego ale pikantne wiadomości i trzymanie za rączkę uskuteczniała. Taki typ #rozowypasek... Ona wyjechała za granicę, mieli kontakt. Poznał mnie i dość szybko zaczęliśmy być razem, mówił, że kocha, że odnalazł miłość życia bla bla, oświadczył się... i jednocześnie pisał z nią, czasami ona go tam proowokowała wiedząc że istenieję ja.

Jak zamieszkaliśmy razem, to się wkurzyłam i obiecał, że koniec kontaktów, zgodził się na to bez problemów. Teraz, po 3 latach dowiedziałam się, za pomocą pewnej prowokacji, że calutki ten czas z nią miał kontakt. W ukryciu. Serce tak bardzo #!$%@?. Mamy dziecko, gdyby nie ono wypieprzyłabym go do mamusi, żeby przemyślał to i owo.

I uwaga, teraz po paru burzach(jakies 3 tygodnie temu sie dowiedziałam)jego stanowisko: kocha mnie, tylko mnie, do niej nic nie czuje itd. ale ona mu sie nadal fizycznie podoba. Pisal do niej ze gdyby nie zona i dziecko to chcialby sprobowac z nia. Super, co

Ona dobrze wie, ze ja sobie nie zycze ich kontaktow, a jednak ##!$%@? jedna pisze do niego.

On nie chce zerwac z nia kontaktu.... to mnie boli i nie wiem co teraz, ja #!$%@?, wiem ze pisze chaotycznie ale mirki... co ja mam robic? Pisac do niej? pare dni temu napisala do niego maila, on odpisal i pokazal mi to.

zgubilam sie. #pomocy

#atencyjnyrozowypasek

btw od razu pisze, ze ja fizycznie wygladam lepiej od niej, ona ma #!$%@? figre, tylko wiekszy biust. nienawidze swoich cyckow :(
  • 213
@Dolan: nie jestem taka ze jej fotke wstawiac na internety. moja tu kiedys byla, owszem. za cudze nie chce odpowiadac. ja sie czuje atrakcyjniejsza, bo mam biust cd zgrabny kobiecy tylek, nogi, talie. ona ma figure chlopieca, mocno wychudzona, plus bardzo obfity biust. z twarzy uwazam, ze wygrywam ja. to moja opinia.
@mamtukontoalemiwstyd: ja powiem jak ja to widzę: twój facet jest winien bardziej, ale troszkę też ty. Z jakiegoś powodu ona jest też dla niego równie atrakcyjna jak Ty i podejrzewam, że nie jest to cielesność ale osobowość. Może dziecko ma z Tobą bo jesteś dobrym materiałem na żonę i matkę, ale "rozmawia" sobie z tamtą, bo mu się z nią lepiej dogaduje i może ciągnie go jej wyuzdanie? Może nie potrafisz
@Dolan: nie wiem wlasnie co ona w sobie takiego ma. pytalam go ale nie potrafi powiedziec czy w ogole cos ma. jesli chodzi o wyuzdanie to ja "wygrywam" jestem otwarta w lozku i to nawet czesto ja cos proponowalam. nie bede sie rozpisywac ale w tej dziezinie nie ma dla mnie niczego czego bym mu odmowila
@rybak17: heheh, taaa ;) on mi powiedzial, zebym sobie popisala z kim i bedziemy kwita glupek jeden. szkoda ze to tak nie dziala, bylo by prosciej. a tak na powaznie, to teraz cholernie potrzebuje kogos bliskiego zeby mnie wysluchal, dal sie wyplakac, nie wiem poradzil, pogadal. a nie mam nikogo. dlatego pisalam tutaj, bo moze ktos obcy, kto nas nie zna doradzi cos madrego.

jestem w rozsypce. tylko dziecko mnie trzyma
@mamtukontoalemiwstyd: Chłop cię oszukuje od kilku lat, emocjonalnie zdradza. Dlaczego ty zastanawiasz się, jak on będzie się czuł? Dlaczego nie pomyślisz o sobie? Czy on myślał o tym, jak ty się będziesz czuła, kiedy pisał z nią w necie? Chyba nie bardzo. Nie daj się wplątać w jakieś chore trójkąty. Albo twój pan się odseparuje wirtualnie i fizycznie od tej larwy albo naprawdę nic z tego nie będzie.