Wpis z mikrobloga

Witam, proszę o chwilę #atencja i poważną poradę. Mam tu konto ale mi wstyd, więc założyłam szybko nowe i liczę na Wasze porady, bo życie mi się sypie i nie wiem co dalej. Postaram się krótko, rzecz o #zwiazki #feels #niebieskiepaski #milosc #zdrada #byladziewczyna

Mój mąż zanim mnie poznał zauroczył się swoją koleżanką. Ona stwierdziła, że nie jest w jej typie i nic absolutnie z tego ale pikantne wiadomości i trzymanie za rączkę uskuteczniała. Taki typ #rozowypasek... Ona wyjechała za granicę, mieli kontakt. Poznał mnie i dość szybko zaczęliśmy być razem, mówił, że kocha, że odnalazł miłość życia bla bla, oświadczył się... i jednocześnie pisał z nią, czasami ona go tam proowokowała wiedząc że istenieję ja.

Jak zamieszkaliśmy razem, to się wkurzyłam i obiecał, że koniec kontaktów, zgodził się na to bez problemów. Teraz, po 3 latach dowiedziałam się, za pomocą pewnej prowokacji, że calutki ten czas z nią miał kontakt. W ukryciu. Serce tak bardzo #!$%@?. Mamy dziecko, gdyby nie ono wypieprzyłabym go do mamusi, żeby przemyślał to i owo.

I uwaga, teraz po paru burzach(jakies 3 tygodnie temu sie dowiedziałam)jego stanowisko: kocha mnie, tylko mnie, do niej nic nie czuje itd. ale ona mu sie nadal fizycznie podoba. Pisal do niej ze gdyby nie zona i dziecko to chcialby sprobowac z nia. Super, co

Ona dobrze wie, ze ja sobie nie zycze ich kontaktow, a jednak ##!$%@? jedna pisze do niego.

On nie chce zerwac z nia kontaktu.... to mnie boli i nie wiem co teraz, ja #!$%@?, wiem ze pisze chaotycznie ale mirki... co ja mam robic? Pisac do niej? pare dni temu napisala do niego maila, on odpisal i pokazal mi to.

zgubilam sie. #pomocy

#atencyjnyrozowypasek

btw od razu pisze, ze ja fizycznie wygladam lepiej od niej, ona ma #!$%@? figre, tylko wiekszy biust. nienawidze swoich cyckow :(
  • 213
@mamtukontoalemiwstyd: Problem jest taki, że w takiej sytuacji on widzi tylko jej dobre strony. W domu obowiązki, monotonnia, codzienność, a tam jest flirt i zabawa.

Może to co napisze nie będzie fair, ale powinnaś wzbudzić w nim zazdrość. Tak, żeby znów poczuł, że musi o ciebie walczyć bo teraz spoczął na laurach, że musi się postarać i że jest o co się starać. To naprawdę dobrze robi.

Heh, jak chcesz zrobić
@toffik21: dla mnie to zdrada emocjonalna. dlatego tak mna ta wstrzasnelo. tak jakbym byla dla niego przeszkoda.

i tak on jest idiota. bo ja go kocham, mielismy ulozone fajne spokojne zycie. obiadki sa, uprane, seks byl. sielanka.

a ona to najgorszy typ. nie uznaje wtracania sie do zwiazkow, tym bardziej jak jest dziecko i jak sie wie, ze druga polowa sobie tego nie zyczy. ale coz, na tym swiecie i #!$%@?
@mamtukontoalemiwstyd:

Nie wiem czy do konca idziesz w dobrym kierunku z tym brakiem seksu. To jest dobre na krótką chwile, ale jak przegniesz to chłopakowi może naprawdę odbić. Sugerowałbym po prostu zmniejszyć częstotliwość. Tak żeby przez pare dni sobie to po wspominał.

Dobry numerek może skierować jego uwagę na ciebie i zmienić jego myślenie (serio, mi nie raz zmieniło), a takie trzymanie na głodzie może mieć odwrotne skutki, bo wy dziewczyny
@mamtukontoalemiwstyd: On jej nie kocha, to po prostu samiec i chciałby ją wyruchać. Też tak miałem z różnymi koleżankami będąc w związku ale w sumie teraz się ogarnąłem. Musi zachcieć w rozumku swoim. Ja tam dostałem ultimatum - albo dziewczyna albo koleżanki, trochę kontroli, trochę braku zaufania i mi przeszło jakoś tak. Nawet już w myślach nie wyobrażałem sobie że bzykam koleżankę z byłej klasy. Jak mój związek się rozpadnie to
@afrolo2568: fizycznie ona mu sie podoba, w sumie nie wiem dlaczego bo nie jest jakas atrakcyjna, ale ok... i wiem, ze "gdyby nie zona" czyli ja to by ja przelecial. twierdzi ze by mnie nie zdradzil, bo nie moglby mi tego zrobic, w sensie seksu. nie wiem w co wierzyc. i bardzo bym chciala kazac jej #!$%@?. tylko wiem ze mamy wspolnych znajomych i bylo by dziwnie. ale rozwazam telefon albo
@mamtukontoalemiwstyd: napisz do niej, a najlepiej zadzwon, na zimno wyjasnij jej w krotkich dyplomatycznych slowach, ze jesli nadal bedzie utrzymywac kontakt to jej ktos przypadkiem wlosy powyrywa. ale jednoczesnie pogadaj z mezem, bo on tez musi troche dobrej woli wykazac. walcz ze wzgledu na dziecko, nie badz w tej sytuacji najsłabsza z całej trójki, jestes matką i żoną i ta kobieta musi o tym pamietac.
@crazy_drummero: "walcz ze wzgledu na dziecko, nie badz w tej sytuacji najsłabsza z całej trójki, jestes matką i żoną i ta kobieta musi o tym pamietac." masz racje. on sie wkurza jak mowie ze zadzwonie i jej wyjasnie po zolniersku co sie tu dzieje, ale chyba musi ona poznac moje zdanie od mnie. przez te lata nie szanowala mojego zdania, mojego malzenstwa i tego ze mamy dziecko. heh, teraz bede ukladac