Wpis z mikrobloga

Witam, proszę o chwilę #atencja i poważną poradę. Mam tu konto ale mi wstyd, więc założyłam szybko nowe i liczę na Wasze porady, bo życie mi się sypie i nie wiem co dalej. Postaram się krótko, rzecz o #zwiazki #feels #niebieskiepaski #milosc #zdrada #byladziewczyna

Mój mąż zanim mnie poznał zauroczył się swoją koleżanką. Ona stwierdziła, że nie jest w jej typie i nic absolutnie z tego ale pikantne wiadomości i trzymanie za rączkę uskuteczniała. Taki typ #rozowypasek... Ona wyjechała za granicę, mieli kontakt. Poznał mnie i dość szybko zaczęliśmy być razem, mówił, że kocha, że odnalazł miłość życia bla bla, oświadczył się... i jednocześnie pisał z nią, czasami ona go tam proowokowała wiedząc że istenieję ja.

Jak zamieszkaliśmy razem, to się wkurzyłam i obiecał, że koniec kontaktów, zgodził się na to bez problemów. Teraz, po 3 latach dowiedziałam się, za pomocą pewnej prowokacji, że calutki ten czas z nią miał kontakt. W ukryciu. Serce tak bardzo #!$%@?. Mamy dziecko, gdyby nie ono wypieprzyłabym go do mamusi, żeby przemyślał to i owo.

I uwaga, teraz po paru burzach(jakies 3 tygodnie temu sie dowiedziałam)jego stanowisko: kocha mnie, tylko mnie, do niej nic nie czuje itd. ale ona mu sie nadal fizycznie podoba. Pisal do niej ze gdyby nie zona i dziecko to chcialby sprobowac z nia. Super, co

Ona dobrze wie, ze ja sobie nie zycze ich kontaktow, a jednak ##!$%@? jedna pisze do niego.

On nie chce zerwac z nia kontaktu.... to mnie boli i nie wiem co teraz, ja #!$%@?, wiem ze pisze chaotycznie ale mirki... co ja mam robic? Pisac do niej? pare dni temu napisala do niego maila, on odpisal i pokazal mi to.

zgubilam sie. #pomocy

#atencyjnyrozowypasek

btw od razu pisze, ze ja fizycznie wygladam lepiej od niej, ona ma #!$%@? figre, tylko wiekszy biust. nienawidze swoich cyckow :(
  • 213
@mamtukontoalemiwstyd: to może jest szansa, że zacznie coś docierać z czasem, ale z opisu sytuacji to wygląda na 18 latka z sianem w głowie. Jako niebieski pasek współczuję. Nie polecam stalkowania, podpisuje się pod ultimatum, niech wybiera. Jak wybierze źle, widać nie był wart.
@mamtukontoalemiwstyd: Nie chce mi się czytać całego tematu, ale jak mu pozwolisz na kontynuację tego czegoś, albo nie kopniesz w dupę to nawet mi Cię nie żal, bo tak pozwalają sobie tylko podludzie bez rozumu i godności człowieka. Jeśli do nich należysz to #!$%@? nawet przekonana najlepszymi argumentami, a jak nie jesteś to zrobisz jak trzeba i bez nich, więc nawet nie ma o czym dyskutować.
@mamtukontoalemiwstyd: trzymam kciuki. Aczkolwiek nie wiem czy faktycznie nie jesteś bardzo ale to bardzo naiwna. 3 lata umiał ukrywać ten kontakt. Skąd pewność że za rok znowu nie zaczną pisać? On w ukrywaniu tego juz jest mistrzem... Ja bym nie potrafiła być dla kogoś druga opcja. Sorry ale po tekście ze jeśli by nie było dziecka to on by z nią próbował u mnie nie miał by czego szukać.

To strasznie
@kajelu: powiem ci ze moja znajoma dalsza tak zrobila. Pozwala, wygrala, dużo nie dostala bo malo mieli , i teraz jest samotna matka z malymi alimentami. Nie Zawsze tak dziala jak mowisz
@irecky: Mialem wrzucic, ale z lenistwa tego nie zrobilem ;D

Jest jakasz szansa, ze to prawda, oprocz:

Kolezanka w wieku 17 lat zaliczyla 9 gosci, teraz ma 25, czyli spokojnie kilkudziesieciu (NIECH NIKT NIE PEIRDOLI, ZE MOGLA SIE ZMIENIC), ale nie zaliczyla tego, z ktorym od lat flirtuje i pisze sex smsy, taa... ( ͡º ͜ʖ͡º)