Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirasy, mam ważny komunikat :) Jako że Was bardzo lubię, i jestem dobrym człowiekiem to ogłaszam konkurs i #rozdajo. Wygrałem ostatnio konkurs i dostałem bilety na mecz II fazy Mistrzostw Świata FIVB w siatkówce w Spodku w Katowicach, pojedynek B1 - C4. Prawdopodobnie w tym meczu będzie grać Brazylia. Mecz odbędzie się w czwartek 11 września o 16:30. Ja nie mogę przyjechać na ten mecz, znajomi też nie mają czas więc ceduję na Was to dobrodziejstwo obejrzenia zakodowanego meczu :) A że to podwójne zaproszenie można zabrać swoją drugą połówkę i jak prawdziwy Janusz pokibicować. Nie opłaca mi się nawet sprzedawać tych biletów bo są tanie, a że łatwo przyszło to niech łatwo pójdzie, karma zostanie pozytywna i jakiś inny mireczek się z tego ucieszy. Bilety rozlosuję spośród mireczków i mirabelek którzy zaplusują ten wpis do 7 września do 23:59:59. Bilety (podwójne zaproszenie) będzie można odebrać osobiście u mnie w Łodzi, albo wyślę go pocztą w poniedziałek :) Let the game begin :)

#konkurs #lodz #katowice #siatkowka #slask #zadarmo #ogloszenie
mirkobiniu - Uwaga Mirasy, mam ważny komunikat :) Jako że Was bardzo lubię, i jestem ...

źródło: comment_h1ymuAymKBlvaSeAZljmN46Lc4AMvLfS.jpg

Pobierz
  • 72