Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
clickPLUS

clickPLUS

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12202
  • Znaleziska 6113
  • Mikroblog 6089
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 40

379

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
clickPLUS
clickPLUS 18.06.2026, 12:05:01 via iOS
  • 1
No dobra, w nfs, bf, itd potrafię to sobie wyobrazić xD ale wymienili tam dragon age? Co oni tam będą reklamować? Pepsi? XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (233)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10389

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 15.06.2026, 10:39:22 via iOS
  • 0
@Marcepanowy_Detektyw: ja mówię „zobacz mnie lał stary i zoba jak wyroslem, mam świetny kontakt z rodzicami”
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
11.06.2026, 04:31:16
  • 899
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 11.06.2026, 08:09:59 via iOS
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: ludzie i świat
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 581
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 09.06.2026, 11:40:39 via iOS
  • 3
U2 to będzie U3? Czy to już jest po prostu ich troje wtedy.
  • Odpowiedz

293

Rosjanie mają dość propagandy. Kremlowska telewizja traci miliony widzów

Rosjanie mają dość propagandy. Kremlowska telewizja traci miliony widzów

Zainteresowanie Rosjan państwowymi kanałami telewizyjnymi o charakterze propagandowym spada. Trzy główne stacje w kraju Rossija 1, NTV i Kanał Pierwszy (Pierwyj kanał) straciły w ciągu ostatnich czterech miesięcy średnio około 14 proc. widzów.

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.06.2026, 15:43:30
  • 79
  • #
    rosja
  • #
    propaganda
  • #
    media
clickPLUS
clickPLUS 06.06.2026, 19:18:35 via iOS
  • -2
@odinh: się c---a znasz
paincreator
paincreator
25.03.2026, 06:41:03
  • 998
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).

Zasady są proste:
Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla ...

źródło: 78523

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 25.03.2026, 11:35:17 via iOS
  • 0
@Eremites: Pożeram mięso nie gotuj mi soi, c--j mnie obchodzi co tam cię boli.
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 14.03.2026, 12:23:28
  • 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS
Autor
14.03.2026, 12:58:27 via iOS
  • 9
@spinor: z propagandą dla debili. Edit: kolega powyżej napisał „z czym masz problem?” Ale się sam zreflektował i usunął wpis . Natomiast wykop nie zapomina.
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS
Autor
14.03.2026, 13:22:28 via iOS
  • 6
@osxso: to nie jest blad tylko to jest celowe szerzenie dezinformacji. https://pl.tradingview.com/symbols/USOIL/?timeframe=1M
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS
Autor
14.03.2026, 13:34:18 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 15.02.2026, 20:39:19
  • 10
#zonadlapolaka denzel Zara zużyje ten żel gdzie indziej, szykuj się maleńka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 08.02.2026, 21:05:38
  • 7
#zonadlapolaka spróbujemy classicu czyli na misjonarza xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednaodpowiedz2
Jednaodpowiedz2
Jednaodpowiedz2
25.01.2026, 20:57:02
  • 5
#zonadlapolaka dżizus to był najbrzydszy pocałunek w historii telewizji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:01:03 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:05:36 via iOS
  • 1
@Jednaodpowiedz2: czyli się liżesz jak kłoda, i pewnie walisz podobnie, męzczyni (nie mylić wykopkami) rozmawiają między sobą
O takich rzeczach, i to wiele
Mówi o kobiecie jak się nie umie całować.
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:08:58 via iOS
  • 1
@Jednaodpowiedz2: no no właśnie mówię XD że swoje wyobrażenie masz z filmów, ale niestety jeśli ma być fajnie to musi być trochę włożenia ryjca do cudzej japy.
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:48:23 via iOS
  • 1
@Jednaodpowiedz2: miotasz się w zeznaniach lambadziaro XD
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:37:20
  • 13
#zonadlapolaka który tu pisał w zeszłym tygodniu że denzel wywarł na nim najlepsze wrażenie? XD mama ciuchy kupuje, ale nie wiem skąd bo takie gowno to trzeba chyba importować z Tadżykistanu, albo wykopać post sowiecki złóg zza Uralu, bo przecież nawet w krajach sąsiadującymi z nami, ciężko dostać takie buty.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS
Autor
25.01.2026, 21:47:27 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
herbata_z_cytryna
herbata_z_cytryna
herbata_z_cytryna
25.01.2026, 20:45:38
  • 1
Fuuj xD gdzie ten jęzor, obrzydliwr

#zonadlapolaka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 20:48:41 via iOS
  • 0
@herbata_z_cytryna: wracaj do piwnicy
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:04:53 via iOS
  • 0
@herbata_z_cytryna: siedź więcej na tinderze, może niedługo kogoś pocałujesz oprócz cioci na imieninach xD
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:10:30 via iOS
  • 0
@herbata_z_cytryna: to twój lachociag dzwoni po
To samo co ostatnio,
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 21:03:11
  • 1
#zonadlapolaka o tu macie najpiękniejszy pocałunek puszczony w tv. Taki dla was wykopki jak tamtym się brzydziliście. Denzel to taki przychylast.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yohana30
yohana30
25.01.2026, 20:57:24
  • 39
Hahah to zbliżenie na dupe xd kisne xd

#zonadlapolaka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 25.01.2026, 20:59:50 via iOS
  • 3
@yohana30: Kurski by do tego niedopuscil
  • Odpowiedz

2528

Napisał na Wykopie, że to on wysadził tory

Pokaż treści 18+

Napisał na Wykopie, że to on wysadził tory

Użytkownik @aversxx zrobił post o tym, że to on ostatnio wysadził tory. Jak napisałem w komentarzu, że mam wszystkie screeny, to na priv próbował mnie przekupić krypto, żeby nie zgłaszać tego nigdzie.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 05:16:58
  • 458
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    policja
  • #
    prawo
clickPLUS
clickPLUS 22.01.2026, 21:57:33 via iOS
  • 1
@SCAInet: miałem nieraz kontrolę, czemu się stresowałeś? XD co przewoziłeś w trzewiach?

1429

Andrzejem Szejną (Lewica):- Ten zegarek to chyba Omega?

- Tak, Omega. - Nie ma go w pańskim oświadczeniu. - To nie Omega. XD

alibaski
z
streamable.com
dodany: 19.01.2026, 16:59:12
  • 173
  • #
    polityka
  • #
    lewica
  • #
    szejna
  • #
    polska
  • #
    zegarki
  • #
    komedia
clickPLUS
clickPLUS 19.01.2026, 18:06:39 via iOS
  • 14
Ja p------e, to jest szuja a nie szejna xD co za typ,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

clickPLUS
clickPLUS 18.01.2026, 21:19:05
  • 17
#zonadlapolaka denzel dzisiaj xD w sumie to jeszcze gorzej bo miał zawinięty kołnierz.
clickPLUS - #zonadlapolaka denzel dzisiaj xD w sumie to jeszcze gorzej bo miał zawini...

źródło: IMG_6778

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troche_inaczej
troche_inaczej
18.01.2026, 21:23:21 via Wykop
  • 18
@clickPLUS: on te ciuchy chyba importuje z Polski, bo nie wierzę, że w Kanadzie takie szmaty można kupić xD
  • Odpowiedz
herbata_z_cytryna
herbata_z_cytryna
herbata_z_cytryna
18.01.2026, 20:54:32
  • 1
Jak na razie Danzel robi na mnie najlepsze wrażenie. Sympatyczny, kulturalny. A że oobudzony z końcówki lat 90-tych to inna kwestia, przynajmniej ma jakiś styl.

#zonadlapolaka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 18.01.2026, 20:55:13 via iOS
  • 5
@herbata_z_cytryna: wykopek xD
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 18.01.2026, 21:18:14 via iOS
  • 0
@herbata_z_cytryna: w sumie to jeszcze gorzej bo miał nawet zawinięty kołnierz
clickPLUS - @herbatazcytryna: w sumie to jeszcze gorzej bo miał nawet zawinięty kołni...

źródło: IMG_6778

Pobierz
  • Odpowiedz
clickPLUS
clickPLUS 18.01.2026, 20:58:26
  • 9
Mymłak mu stanal #zonadlapolaka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clickPLUS
clickPLUS 18.01.2026, 20:54:56
  • 16
#zonadlapolaka namiot sułtana kosmitów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.11.2013

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.08.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking