Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak to jest z pracą za granicą? Przymierzam się już od kilku lat do #emigracja z nadzieją, że będzie lepsze życie i lepszy rynek pracy -> szacunek dla pracownika, spoko atmosfera, brak kultur zapier*olu, brak chorej rywalizacji, ogólnie że można iść do pracy z przyjemnością xD ale czy to nie jest utopia i idealizowanie zachodu??? Nie mówię tu o agencjach pracy czy magazynach tylko zwykłej pracy biurowej, gdzie w Polsce miałem doświadczenia zarówno z polskimi januszexami i #korpo no i zawsze to jakieś toksyczne środowiska, wieczny stres i zapieprz.

#praca #polska #zagranica #pracbaza #zarobki #biznes #niemcy #francja #norwegia #szwecja #szwajcaria #austria #europa #przegryw #uk



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak to jest z pracą za granicą? Przymie...

źródło: comment_1657700094uKJf0VMRKJDpCAByuwCwhP

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim z pracą za granicą jest tak samo jak z pracą w PL. Możesz trafić na firmę z fajną kulturą pracy i spoko managerem. Możesz trafić na biurowy kołchoz i wyścig szczurów ¯_(ツ)_/¯
Moim zdaniem warto emigrować na kilka lat dla samego doświadczenia (szczególnie jeśli nie masz rodziny/zobowiązań w PL). Spodoba Ci się - zostaniesz na dłużej, nie spodoba - wrócisz do Polski. Z moich doświadczeń praca biurowa zza granicy jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Przynoszenie L4?

Do 7-10 dni chyba w UK po prostu mówisz, że jesteś chory i tyle. Nie wiem jaka dokładnie ilość, bo najdłużej to byłem chory może z 2 dni jak COVID był.

Zaznaczam w systemie HRowym online i wsio.
  • Odpowiedz
szacunek dla pracownika, spoko atmosfera, brak kultur zapier*olu


@mirko_anonim:
:D
Jak mieszkasz w danym kraju i pracujesz z tubylcami to może tak, ale jak wyjeżdżasz jako pracownik tymczasowy to jest pod tym względem gorzej niż w Polsce.
  • Odpowiedz