Wpis z mikrobloga

@OraclePL

@kimikini: dostajesz corolle niewysilonym silnikiem 4 rzedowym (1.8 albo 2.0l) + hybryda dlugowieczna . Tutaj masz smieszne 1.0 co ci pali olej jak kazda 3 rzedowka. Do corolli mozesz jeszcze zamontowac LPG na luzie. Ogolnie bez porownania. 136k za samochod z silnikiem 1.0....kpina


Mam ibize z 2018 roku, silnik 1.0 95 koni z fabrycznym cng, przebieg 150 000 i ja nigdy oleju nie dolewałem, a wymieniam co 15k
  • Odpowiedz
Przestańcie polecać tego chińczyka MG jak tym nie jeździliście. Juz nie mówiąc ze sie chlopak nie wypłaci na koszty tankowania bo to niezoptymalizowany smok. W zbliżonej cenie 150k miesiac temu odebrałem Sportage 1.6 hybryda 215kM. Wersja bazowa L ale ma wszystko co niezbędne. Ceny są chore, nie ma co ukrywac
  • Odpowiedz
@kimikini o kurde cena kosmos. 2 lata temu kamiqa kupilem za 105 z silnikiem 1.5 150KM dosc dobrze wyposazonego, tylko ze manual ale to byla roznica jakies 5k wiec ceny niezle #!$%@? :O jak 80% do miasta to jeszcze ujdzie ale to 20% bedzie Cie #!$%@? i ciezko Ci bedzie cokolwiek wyprzedzic na trasie, zwlaszcza jak Ci dojda pasazerowie :p ogolnie skody sa fajne, ja bardzo lubie i te nowe wugladaja
  • Odpowiedz
@kimikini:
Tymi silniczkami 1.0 to można co najwyżej #!$%@?ć jamnika, a nie jeździć jak człowiek. Chyba, że w okolicach 100k km zdążysz opchnąć jakiemuś frajerowi, który będzie robić remont silnika.
  • Odpowiedz
@kimikini: O ku...a jakie ceny XDDD 140k za fabię, ja pie...lę 10 lat temu za to można było kupić brykę jak Amerykę, k...a, co z tego że 5-6k ludzie zarabiają jak 3 lata na fabię będą odkładać o ile nie lepiej... Dramat
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Wybacz, moje przeoczenie. Po co miałbym manipulować? Nie sprawia mi to przyjemności( ͡~ ͜ʖ ͡°) Selection kosztuje prawie tyle samo (nie "wyklikałem" wszystkiego). To prawda, że podstawę można kupić za 80-90k zł, ale op pisał o pełnej opcji.
Chyba przyznasz, że 130-140k zł za fabię nawet w pełnej opcji i przy obecnej inflacji to trochę chore()
panmimoskok - @PiotrFr: Wybacz, moje przeoczenie. Po co miałbym manipulować? Nie spra...

źródło: 0099

Pobierz
  • Odpowiedz