Wpis z mikrobloga

@kimikini: Kupiłem dokładne taką (też DSG) tylko w pakiecie Monte Carlo, nie dla siebie ale jeździłem kilka razy od tego czasu i jest super, bardzo przyjemna w prowadzeniu i wnętrze (przynajmniej to Monte Carlo) jakby z auta wyższego segmentu, generalnie do niczego się tam nie można przyczepić. Tyle, że ja ją kupiłem dwa lata temu za 95 tys.
  • Odpowiedz
Ja odbierałem w tym roku fabie 2024 z tym że nie tak wyposażona ale w automacie i gorąco polecam - do miasta idealny samochodzik, spalanie 5,5 - przez wszytskie dodatkowe systemy bezpieczeństwa to auto w słabo jedzie
  • Odpowiedz
@panmimoskok:

ale op pisał o pełnej opcji.

Chyba przyznasz, że 130-140k zł za fabię


Przyznam. Klient kupujący Fabię i tak tyle nie wyklika, bo to bez sensu. Chyba że dostanie 20+ k rabatu
  • Odpowiedz
@kimikini: chociażby Clio (Clio ciut większe), Megane (dużo większe) a tej cenie to nawet hybrydę. Ktoś pisał o Toyce (nie lubię azjatyckich samochodów ale podejrzewam, że Kia tej wielkości na luzie się znajdzie w lepszej cenie). Nie ukrywam, że raz w życiu kupiłem nową Skodę i to był błąd (Rapida w "górnym" wyposażeniu). Dramat. Jak się nie popsuł, to już było dobrze, żarł jak smok (w mieście 1.2 brało więcej
  • Odpowiedz
ma ktos nowa skode fabie? warto? 80% jazda w miescie bedzie

da sie troche ponegocjowac z cena ew dostac jakis gratis?


@kimikini: Słyszałem, że dają nawet 80% rabatu, ale nie dotyczy to nieuków oraz niechlujów, bo trzeba używać kropek, przecinków, dużych liter i znaków diakrytycznych, więc odpadasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
StaryWedrowiec - >ma ktos nowa skode fabie? warto? 80% jazda w miescie bedzie
da sie ...

źródło: jesteś_niechlujny

Pobierz
  • Odpowiedz