Wpis z mikrobloga

@kimikini: w 2010 średnia pensja w Polsce wynosiła 2500 netto, dzisiaj wynosi 6500 netto, trzeba to uwzględnić. 80k w 2010 to 200k dzisiaj

Inna sprawa, że dziś za 180 (160 po dopłacie), masz Teslę 3, która jeździ za 10 zł/100km w taryfie nocnej XD
  • Odpowiedz
@OraclePL: I co ta bogata Toyota ma w sobie? Materialowa tapicerke? Co tam jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zebym byl za zakupem Fabii w jego wykonaniu xD
  • Odpowiedz
@murdoc: nie, nie kupiłeś w ostatniej chwili.
Ostatnie 2 lata to nawet spadek ceny samochodów.
Fabia w podstawie to nadal 72k, op wybrał wszystkie dodatkowo płatne opcje w tym płatny lakier aby zrobić gównoburze
  • Odpowiedz
@kimikini: Coś ty władował w to auto? Klikałem w konfiguratorze co popadnie i musiałem naładować do środka tonę syfu, żeby uzbierać ponad 130 tysięcy.
  • Odpowiedz
@kimikini Kupowałem nowe auto dwa lata temu. Zerknij sobie na Kia Ceed. Wersja M w automacie + pakiet SMART z ledami. Dostajesz na auto 7 lat gwarancji. Ja jestem mega zadowolony. Warto też zerknąć na Hyundai i30, pamiętam,że były nieco droższe, jak szukałem, ale za to łądniejsze :) Masz tam teraz 140 KM max, a to już zapewni komfortową jazdę na autostradzie. W tym przedziale cenowym, stać Cię będzie też na
  • Odpowiedz
NIe bierz nic od VAG. Poszukaj coś w Dacia.
A najlepiej jeszcze się wstrzymaj z rok z zakupem jeśli nie pilne - czekają nas spore spadki cen bo rynek się przetasowuje.
Ta fabia to żart jakiś jest.
  • Odpowiedz