Wpis z mikrobloga

Od 2 tygodni jeżdżę nowa corolla. Zakup na firmę, rocznik 23 wyrwany za 110k w wersji comfort i motorze 1.8.
Spalanie w mieście 4.2l
Wnętrze faktycznie plastikowe ale w tym segmencie ujdzie. Skrzynia już tak nie wyje jak w starszych egzemplarzach. Byłem sceptyczny do tej bezstopniowej skrzyni ale po 2000km uważam że jest super. Przyjemniej się jeździ niż DSG.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz hahahah 80 km, ja na 1sze auto kupiłem 161km
Nie wiem jak wy tym gownem wyprzedzacie3, chyba tego nie robicie
Bierz Pan 80km wersję muła będzie taniej 6 tysięcy

Żałosne
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: Żałosne? No ja mam auto 60 KM. A jak nie wiesz jak się wyprzedza autem (wtedy kiedy można), jeśli nie ma co najmniej 160 KM, to zastanów się co jest żałosne. Brak ci umiejętności koleżko, więc potrzebujesz więcej mocy, aby tym nadrobić.

@kimikini: Pierwsze słyszę, że za gotówkę trzeba więcej zapłacić. Koniecznie spróbuj inny salon.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz no masz i się wleczesz tym kasztanem jak lamus

Ja sobie mogę dynamicznie wjechać na rondo a ty stoisz i czekasz w kolejce

Nie wiem jak chcesz nadrobić umiejętnościami przyspieszenie emeryckiego Gruza XD

Nie #!$%@? mi bzdur że jak wpakujesz Hołowczyca do twojego Gruza to nagle będzie #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: Jaki gruz chłopie? 2-letnie auto świeżynka. Nigdzie nie stoję w kolejce, tylko normalnie wjeżdżam na rondo, gdy jest ku temu okazja. Co to znaczy #!$%@?ć? Ja jeżdżę plus minus zgodnie z przepisami, nie potrzebuję płacić mandatów. A gdy są 2, 3 pasy ruchu w mieście na jakieś obwodnicy śródmiejskiej, to i tak najczęściej 80-90% pozostałych pojazdów pozostawiam w tyle.
  • Odpowiedz