Wpis z mikrobloga

@kimikini: W tej cenie to ja w 2020 Kodiaqa w 2.0 4x4 190hp kupiłem z większością bajerów xd Ja wiem że inflacja itd ale matematykę zostawiam tobie

w tej cenie masz bogata corolle w hybrydzie, wtf ziom?


@OraclePL: Może nie pracuje na uberze? Albo ma uszy, a to jest niewskazane przy CVT. Może też nie przepadać za jazdą autobusem, a to również niewskazane przy CVT :D
  • Odpowiedz
@kimikini: Chłopie oszalałeś? 140K za fabie? za 90 można skonfigurować na wypasie, oczywiście bez DSG ale ten sam silnik 1.0 115KM ze skrzynią 6.
Chyba bym sobie pluł w brodę do końca życia przepłacając 50K za w zasadzie nic, bo nawet silnik jest ten sam.

Jakbym miał wydać takie sumy na auto to nie byłaby to najniższa półka, tylko jakieś wyższe modele.
  • Odpowiedz
@bronxxx: Nie sądzę, że małe silniki dużo palą przy rozsądnych prędkościach. Ja mam litrowy silnik i spala mi średnio 6,2 L lpg i 0,3 L benzyny, gdy trzymam się na tempomacie 115 km/h. Gdybym jechał na samej benzynie to paliłoby mi jej średnio 5,5 L przy prędkościach 115 km/h na tempomacie. A gdybym jechał 100 km/h to nie przekroczyłoby spalania 5,0 L benzyny.
Także w zakorkowanym mieście typu Warszawa, Kraków
  • Odpowiedz