Wpis z mikrobloga

@kimikini: w tej cenie masz bogata corolle w hybrydzie, wtf ziom?


@OraclePL: mówimy o fabii za 138k xD za 153 wyjeżdzasz camry z salonu, ostatnio było kilka za 141 o ile mnie pamięć nie myli. Za fabię dać powyżej 80-90 to trzeba być szaleńcem... octavia w biedze wyjedziesz za 104, superbem za 140... yaris zaczyna się od 80 a za 134 wyjedziesz nową bmw 1 z salonu.

Jeżeli
  • Odpowiedz
@kimikini posiadam fabie 1.0 DSG kombi 110 KM. Kupiłem nową w 2019. Też #!$%@?, że cena i że nowe auto, a od tego czasu jeździłem na wyjazdach służbowych co najmniej 7 nowymi samochodami z podobnymi silnikami albo większymi. W życiu bym swojej fabii nie oddał. Mało pali, oleju nie bierze, jeszcze NIC nie musiałem w niej naprawiać. Zajebista w mieście i w trasie. Chociaż faktycznie 130k trochę boli, ale to wszystkie
  • Odpowiedz
@kimikini Kupiłem w marcu Fabię w Monte Carlo. Automat 115 KM. Przesiadłem się z Audi a3 2.0 z 2007r i w życiu bym nie zamienił. Ta Fabia ma szybciej do 100 niż ta Audi, wszędzie idzie nią wjechać. Na samochód miejski idealna.
W wersji monte carlo, z pakietem winter (podgrzewana szyba, siedzenia itp) dałem 102. Nie słuchaj Mirków którzy w życiu tym nie jeździli.
  • Odpowiedz