Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.. dla mnie to kompletna abstrakcja, czarna magia, coś nieosiągalnego. Nie szukam seksu, chce po prostu związku. Nie da się funkcjonować długoterminowo nie mając żadnej kobiety, nie spotykając się z żadną, ani nawet nie mając do jakiej napisać od lat. Każdy mężczyzna do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jakiegoś kontaktu z płcią przeciwną a ja nie mam od lat żadnego. Przerabiałem już cope'owanie gierkami, siłownią, podróżami i lipa. Wszystko działa na chwilę a potem człowiek wraca do pustego domu i nie ma się do kogo odezwać ani napisać. Tym bardzi boli bo widzę po ludziach 25+, że każdy (nawet ci mniej przystojni) z kimś chodza po ulicy, po sklepie i w innych miejscach gdzie ja chodzę. Skąd oni do cholery je wzięli? I tak, kiedyś byłem w relacjach, nie długich ale byłem. I wiecie co? To był najlepszy okres. Świadomość, że ktoś do ciebie napisze, odezwie się, spotykacie się, miłe gesty, czułości - to wszystko cie buduje. To najzwyklejsza potrzeba ludzka, bez której ciężko pociągnąć później i trzeba cope'ować alkoholem czy używkami żeby wmawiać sobie, że życie singla jest ok. Wmawianie sobie, że wszędzie są nieszczęśliwe pary a udane związki to mit - to też gigacope żeby racjonalizować swoje pustelnicze życie singla.

#przegryw #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.....

źródło: feeling-alone-while-watching-couple-pyhcpmmh3rr3bu84

Pobierz
  • 79
@daro1 Bredzisz daro. Tak atrakcyjność ułatwia poznawanie wolnych kobiet, sama w sobie tak działa. Żadne wyjścia na siatkę, itp., nie mają znaczenia z tym się zgadzam, bo mając taką urudę nie ma to sensu. Skuteczność jest nieefektywna w stosunku do zaangażowania.
@gnomol: No ja wiem że jest łatwiej ale gdzie w tym wieku powiedzmy 26+ szukać jeszcze tych które byłyby wolne i być może zainteresowane? O to się w sumie tutaj rozbiega i to jest problem OP. No i jeszcze trzeba wiedzieć jak podejść do całej sprawy. Jak byłem jeszcze młody to sam się przekonałem jak działa atrakcyjność fizyczna ale to już było dawno a już nie teraz, bo każda już ma
@daro1 Jeszcze się zdarzają. Natomiast wychodzenie do barów, na kursy, aby liczyć, że się jakaś trafi, to naiwność do kwadratu. Jeżeli op do tej pory nie miał powodzenia, to już go nie będzie miał. W jego przypadku potrzebna jest inna strategia. Wiem jaka, bo sam byłem w takiej sytuacji.
@gnomol: czyli na poczatku z braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem #!$%@? sie do czegos czego nie powiedzialem, nastepnie zlozyles oferte udzielania rad przez pw jak jakis MLMowski szarlatan, nastepnie #!$%@? sie o cos czego nie powiedzialem, nastepnie znowu #!$%@? sie o cos czego nie powiedzialem, a nastepnie #!$%@? sie o moj sposob wypowiedzi. Zdajesz sobie sprawe, ze twoje wypowiedzi nie zawieraja tresci, nie?
@cocklush69 Chłopie wyszedłeś od tego, że mirek ma iść na wykład i ,,mówić " wierszem i to skrytykowałem. W domyśle zaznaczyłeś swoim pseudo logicznym bełkotem, że to jak op się ocenia nie ma znaczenia.
Wyraźnie określiłem, że oczekuję wiadomości, a wtedy prywatnie mu napiszę co ma zrobić.
@Erikaa W tym przypadku czary mają więcej sensu niż szukanie na żywo, a tym bardziej na wykładach. Jakbym w takie bajania wierzył, to nigdy bym się na randkę nie umówił.
@gnomol: jeśli zagadałeś na forum zgodnego z jakimiś zainteresowaniami to nadal zrobiłeś coś co przewija się w typowych poradach, bo nie da się wymyślec koła od nowa. Ludzkość tyle istnieje że nie wymyśliłeś na pewno jakiejś magiczniejszej i bardziej skutecznej metody bo coś takiego nie istnieje. Nadal wziąłeś jakąś standardowa normikowa metodę która pasowała do twojej sytuacji.
@gnomol:
@mirko_anonim

Moim zdaniem Sea/LatinoMaxxing i tyle Wykłady i inne tego typu wyjścia można robić sobie dla beki ale dziewczyn tam się nie pozna bo sam to przerabiałem i zgadzam się że są nastawione wyłącznie na topkę facetów. Paradoksalnie ziomków łatwiej poznać a nie dziewczyny na tego typu wydarzeniach
@gnomol: Zauważyłem na najbardziej twardych/męskich grupach typu sztuki walki są najbardziej spoko kolesie a dziewczyny wszędzie raczej takie same Kolegów zawsze można sobie narobić na piwsko czy sylwka czy wyjazd to jest zawsze sensowna opcja
@cocklush69: Na pewno nie w PL gdzie 40% facetów to single a 20% singielki a ich 1mln wyp@liło za granicę Z czego kobitom w najlepszym razie podoba się może 1/4|5 facetów i to raczej tych samych Paradoksalnie niePolki nie mają takiego kija w d@pie i są sporo bardziej otwarte niż nasze "rodzinne" witaminki Resztę sobie wygoogluje