Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.. dla mnie to kompletna abstrakcja, czarna magia, coś nieosiągalnego. Nie szukam seksu, chce po prostu związku. Nie da się funkcjonować długoterminowo nie mając żadnej kobiety, nie spotykając się z żadną, ani nawet nie mając do jakiej napisać od lat. Każdy mężczyzna do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jakiegoś kontaktu z płcią przeciwną a ja nie mam od lat żadnego. Przerabiałem już cope'owanie gierkami, siłownią, podróżami i lipa. Wszystko działa na chwilę a potem człowiek wraca do pustego domu i nie ma się do kogo odezwać ani napisać. Tym bardzi boli bo widzę po ludziach 25+, że każdy (nawet ci mniej przystojni) z kimś chodza po ulicy, po sklepie i w innych miejscach gdzie ja chodzę. Skąd oni do cholery je wzięli? I tak, kiedyś byłem w relacjach, nie długich ale byłem. I wiecie co? To był najlepszy okres. Świadomość, że ktoś do ciebie napisze, odezwie się, spotykacie się, miłe gesty, czułości - to wszystko cie buduje. To najzwyklejsza potrzeba ludzka, bez której ciężko pociągnąć później i trzeba cope'ować alkoholem czy używkami żeby wmawiać sobie, że życie singla jest ok. Wmawianie sobie, że wszędzie są nieszczęśliwe pary a udane związki to mit - to też gigacope żeby racjonalizować swoje pustelnicze życie singla.

#przegryw #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.....

źródło: feeling-alone-while-watching-couple-pyhcpmmh3rr3bu84

Pobierz
  • 79
@navaare twierdzisz ze 40% meskiej populacji w Polsce to single, czy moze mowimy tu o jakims przedziale wiekowym? No i kto wyjechal za granice w liczbie 1 miliona, mescy single, damscy single, polacy, czy po prostu single?
@cocklush69: Ty na prawdę uważasz że laski spadną z nieba albo z ziemi Ci wyrosną bo gdzieś poszedłeś w miejsce tych które wyjechały a do PL miast stołecznych typu krak i wwka nie przyjeżdżają obcokrajowcy na łatwe ruchańsko albo i nawet po dziewczyne bo oni tacy egzotyczni i szlachetni w oczach polek ? Jedno wielkie kek xD

Zobacz sobie przedział wiekowy 20-35 lat Spis powszechny 21' Taki pajac redpillowski p@rzący Grzywocz
@cocklush69 @navaare Drugą kwestią jest to, że nawet zakładając, iż trochę jest tych kobiet na rynku matrymonialnym (naprawdę jest mniej niż mężczyzn). To czym charakteryzuje się powodzenie osoby poniżej przeciętnej? Spójrzmy na to statycznie. Zadam pytaniem, na które będę sam odpowiadał, ile naprawdę musi próbować osoba brzydka, aby mieć realną randkę, a tym samym szansę na zawiązek. To nie jest 1/10, to nie jest
1/50, to są liczby rzędu nawet 1/1000 prób.
@navaare: nic nie rozumiem z twojego bełkotu

y na prawdę uważasz że laski spadną z nieba albo z ziemi Ci wyrosną bo gdzieś poszedłeś w miejsce tych które wyjechały


Laski wyrosną z ziemi bo gdzieś poszedłem w miejsce tych lasek które wyjechały?

Zobacz sobie przedział wiekowy 20-35 lat Spis powszechny 21


No ale to chyba dobrze że jest dużo singli i singielek, nie? To znaczy, że jest dużo wolnych kobiet. W
@gnomol: już całkowicie pomijając te twoje dziwne wyliczenia, ale nie uważasz za głupi pomysł szukanie partnerki za pomocą medium gdzie wygląd jest najważniejszy (internet) w momencie gdy się jest brzydkim? Jak chcesz zaprezentować swoje atuty przez internet?
@gnomol: a, no i jeszcze jedno. Jakim cudem bronisz gościa mówiąc "gdzie wykłady haha, przecież mówi że nie ma czasu", jednocześnie w mlmowskiej manierze proponując mu wyprowadzkę na inny kontynent? To jest mniej czasochłonne i mniej zobowiązujące, czy co? Co sprawiło, ze uważasz to za dobry pomysł?
@cocklush69 Wygląd wszędzie jest równie ważny. Nie ma tak, że w rozmowie z potencjalną partnerką w klubie, na wykładzie, staje się mniej ważny, bo mówisz coś interesującego. Jak jesteś nie w typie, to będziesz nie w typie. W realnym życiu wiele kobiet nie szuka partnera, ale dana osoba tego nie wie i niepotrzebnie się stara i łudzi. Naprawdę brzydka osoba ma tak niskie wskaźniki powodzenia, więc na co dzień, bez pomocy internetu
@cocklush69:

nic nie rozumiem z twojego bełkotu

Bo albo nie jesteś inteligentny albo rżniesz głupa udając że nie wiesz o co chodzi klasyk. Dla głupich albo troli którzy nie mogą zbić argumentów wszystko jest bełkotem

No ale to chyba dobrze że jest dużo singli i singielek, nie? To znaczy, że jest dużo wolnych kobiet. W Krakowie, Warszawie i gdzieś jeszcze jest więcej singielek niż singli. To chyba dobrze, nie?

No i
navaare - @cocklush69: 
nic nie rozumiem z twojego bełkotu 
Bo albo nie jesteś inteli...

źródło: Capture123123135455

Pobierz
@cocklush69: Bardzo dobrze jesteś dobrą zabawą i przykładem dla społeczności Tak jak z każdym zniszczonym kacapem tak i redpillowcem świat jest lepszy i mniej ludzi kupuje ścieki o podrywach w galeriach czy innych bibliotekach czy ultra gadkach od pajaców z PUA

Keep that way bro OWNED ;)
@cocklush69: Trudno, możesz wygooglować masz te same metody przynajmniej z redpilla zakładasz że każdemu będą działać tak samo Największe ścierwoKłamstwo redpillowców Chytre haha Niestety w relacjach te same metody/działania nie prowadzą zawsze równo jak matmie to tych samych skutków, ale niespodziewane tylko zależy od kogo / wyglądu / podobania się
Największe ścierwoKłamstwo redpillowców Chytre haha


Co?

nie prowadzą zawsze równo jak matmie to tych samych skutków, ale niespodziewane tylko zależy od kogo / wyglądu / podobania się


Co?
@cocklush69: Twoja osoba w tym względzie nie tworzy wykładni ogólnej tylko wyjątek Taki drobiazg Może potrzebujesz 4 miesięcy na rozkmine czegoś co inni łapią w locie