Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.. dla mnie to kompletna abstrakcja, czarna magia, coś nieosiągalnego. Nie szukam seksu, chce po prostu związku. Nie da się funkcjonować długoterminowo nie mając żadnej kobiety, nie spotykając się z żadną, ani nawet nie mając do jakiej napisać od lat. Każdy mężczyzna do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jakiegoś kontaktu z płcią przeciwną a ja nie mam od lat żadnego. Przerabiałem już cope'owanie gierkami, siłownią, podróżami i lipa. Wszystko działa na chwilę a potem człowiek wraca do pustego domu i nie ma się do kogo odezwać ani napisać. Tym bardzi boli bo widzę po ludziach 25+, że każdy (nawet ci mniej przystojni) z kimś chodza po ulicy, po sklepie i w innych miejscach gdzie ja chodzę. Skąd oni do cholery je wzięli? I tak, kiedyś byłem w relacjach, nie długich ale byłem. I wiecie co? To był najlepszy okres. Świadomość, że ktoś do ciebie napisze, odezwie się, spotykacie się, miłe gesty, czułości - to wszystko cie buduje. To najzwyklejsza potrzeba ludzka, bez której ciężko pociągnąć później i trzeba cope'ować alkoholem czy używkami żeby wmawiać sobie, że życie singla jest ok. Wmawianie sobie, że wszędzie są nieszczęśliwe pary a udane związki to mit - to też gigacope żeby racjonalizować swoje pustelnicze życie singla.

#przegryw #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.....

źródło: feeling-alone-while-watching-couple-pyhcpmmh3rr3bu84

Pobierz
  • 79
@mirko_anonim:

nie korzystaj z apek randkowych

Zacznij uczeszczac jako wolny sluchacz na wyklady zwiazane ze studiami, ktore agreguja ciekawych ludzi. Zazwyczaj sa to dziwne kierunki humanistyczne, takie jak kulturoznawstwo albo historia sztuki. Swoja droga, obie dziedziny sa niezwykle ciekawe, takze polecam tak o, zeby se poznac.

Poszerz se horyzonty, chociazby poprzez lazenie na takie wyklady. Nie mysl tak jak wykopki, sprobuj zrozumiec rzeczy, ktorych do tej pory nie rozumiales. Nie skreslaj
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @cocklush69: mam prawie 30 lat, więc czas i możliwości dosyć ograniczone. Młode nie chcą 30-latka o wyglądzie 4/10 a starsze zajęte. Gdziekolwiek nie pójdę to wszędzie widzę pary i każda zajęta. Od lat korzystam z tinder, badoo (nawet premium) i jedno wielkie NIC


· Akcje: Odpowiedz
@mirko_anonim: no i co z tego ze masz 30 lat, ziomeczek z takich studiow mial 38 i poznal swoja dziewczyne nie gdzie indziej, jak na tychze studiach. Wez sie w garsc chlopie bo wymyslasz, do tego nie korzystaj z tindera i badoo, przeciez algorytm tak dziala, zebys spedzal tam jak najwiecej czasu.
@mirko_anonim Jesteś 4/10, myślę, że może wiem jak pomóc. Tylko nie daj wmówić sobie tego shitu, który tu wypisują ludzie i nie ulegaj gaslightingowi. Masz prawo cierpieć i mieć potrzebę bliskości, a samotność to g...
Możesz napisać do mnie wiadomość.
@cocklush69 Gość napisał, że nie ma za dużo czasu. Iść na wykłady, jako wolny słuchacz, aby podrywać laski, żałosne, między innymi dlatego, że większość kobiet jest zajęta i to było zwykłe spermienie. Facet napisał, że jest 4/10, czyli jest mało atrakcyjny, nie ma więc szans podrywać kobiet w rozmowie, bo to tak nie działa i nigdy nie działo. Jakby był przystojny, no co najmniej 6/10, to twój pomysł byłby idealny, a to
@gnomol:

Zacznij uczeszczac jako wolny sluchacz na wyklady zwiazane ze studiami, ktore agreguja ciekawych ludzi. Zazwyczaj sa to dziwne kierunki humanistyczne, takie jak kulturoznawstwo albo historia sztuki. Swoja droga, obie dziedziny sa niezwykle ciekawe, takze polecam tak o, zeby se poznac.

Swoja droga, obie dziedziny sa niezwykle ciekawe, takze polecam tak o, zeby se poznac.

polecam tak o, zeby se poznac.


Może jeszcze raz przeczytaj mój post, następnie przeczytaj swój, a