Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.. dla mnie to kompletna abstrakcja, czarna magia, coś nieosiągalnego. Nie szukam seksu, chce po prostu związku. Nie da się funkcjonować długoterminowo nie mając żadnej kobiety, nie spotykając się z żadną, ani nawet nie mając do jakiej napisać od lat. Każdy mężczyzna do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jakiegoś kontaktu z płcią przeciwną a ja nie mam od lat żadnego. Przerabiałem już cope'owanie gierkami, siłownią, podróżami i lipa. Wszystko działa na chwilę a potem człowiek wraca do pustego domu i nie ma się do kogo odezwać ani napisać. Tym bardzi boli bo widzę po ludziach 25+, że każdy (nawet ci mniej przystojni) z kimś chodza po ulicy, po sklepie i w innych miejscach gdzie ja chodzę. Skąd oni do cholery je wzięli? I tak, kiedyś byłem w relacjach, nie długich ale byłem. I wiecie co? To był najlepszy okres. Świadomość, że ktoś do ciebie napisze, odezwie się, spotykacie się, miłe gesty, czułości - to wszystko cie buduje. To najzwyklejsza potrzeba ludzka, bez której ciężko pociągnąć później i trzeba cope'ować alkoholem czy używkami żeby wmawiać sobie, że życie singla jest ok. Wmawianie sobie, że wszędzie są nieszczęśliwe pary a udane związki to mit - to też gigacope żeby racjonalizować swoje pustelnicze życie singla.

#przegryw #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już pomysłów jak znaleźć dziewczynę.....

źródło: feeling-alone-while-watching-couple-pyhcpmmh3rr3bu84

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • 4
@cocklush69 Wiem, co to jest logika rozmyta i ona tu się nie sprawdza, bardziej zero jedynkowa. Problem nie jest złożony, jesteś atrakcyjny fizycznie, to się podobasz i to nie są pierdoły, to są fakty. Brzydcy się nie podobają i to też są fakty. Jak będzie chciał się pouczyć to sobie na Youtube włączy wykład. Koleś nie oczekuje kontaktu z wiedzą, choćby nawet o logice rozmytej i jej zastosowaniu w technologii cieplnej. Tylko
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Przerabiałem już cope'owanie gierkami, siłownią, podróżami i lipa.

A przerabiałeś bycie przystojnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym bardzi boli bo widzę po ludziach 25+, że każdy (nawet ci mniej przystojni) z kimś chodza po ulicy, po sklepie i w innych miejscach gdzie ja chodzę.

Uwierz mi. Zdecydowanie nie każdy. Poza tym......ja mam mordę 2/10 i też kiedyś miałem dziewuchy. Dawno temu ale miałem. Gdybyś zobaczył mnie
  • Odpowiedz
@gnomol: gościu, nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem, myślę że brak ci wyobraźni żeby wyciągnąć wnioski. Niech czas spędzony na wykopie chłop zamieni na coś produktywnego, jak to możesz postrzegać jako zlą rade. Drugie, twoje rady są tak świetne że boisz się ich udzielić na forum publicznym. Trzecie

normicką brednią.


Mam 170cm wzrostu i zakola, czy ja to ten mityczny normik?
  • Odpowiedz
@gnomol: btw subiektywna ocena piękna obiektu w skali 0 do 10 to żadne zerojedynkowe opisy rzeczywistości. Zyjecie w bańce na tym tagu, nawzajem się karmicie swoimi urojeniami
  • Odpowiedz
  • 1
@cocklush69 Czemu zakładasz, że to subiektywna ocena Mirka? Ja zakładam, że zapytał się kilku osób, na ile wygląda. Skoro nie ma powiedzenia, to za atrakcyjny nie jest. Skończ też z tym filozoficznym i logicznym językiem. Przez to nie wychodzisz na mądrzejszego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a Ty robisz sobie cope aby się nakręcać na związek i że jest Ci to niezbędne.

Doszedłeś do wniosków że nie da się poznać nikogo. ok. no i co dalej? zaakceptuj to i tyle, skup się na swoim życiu i staraj się przeżyć jak najwygodniej.
  • Odpowiedz
@gnomol każde wyjście do ludzi (podawane są tylko przykłady) poprawia pewność siebie, umiejętności społeczne i samopoczucie, pozwala zwiększyć siatkę znajomych co może i skutkować poznawaniem osób plci przeciwnej. A Ty piszesz te wszystkie #!$%@? jako facet który ma ZONE i DZIECI. Skoro uważasz się za takie dno a kobiety patrzą tylko na wygląd to co Ty myślisz o swojej żonie - że się związała z Tobą z desperacji, głupoty czy z jakiego
  • Odpowiedz
  • 2
@Erikaa Ja mu odpisuje jako facet, który był dokładnie w takiej samej pozycji jak on. To co ludzie wypisują to jest bełkot. Większość tych wyjść do ludzi to strata czasu, ponieważ nie o to chodzi w tym problemie. Gdyby mirek potrafił zaakceptować samotność to już dawno by to zrobił. Jemu nie chodzi o potrzebę wyjścia na piwo, czy siatkówki, tylko bliskości. On chce randki, związek. Mam nadzieję, że autor wątku się do
  • Odpowiedz
@gnomol: no czyli coś jej się w tobie spodobało mimo innych wad, więc czemu uważasz że każdy inny facet mniej atrakcyjny ma 0 szans. Spoko, ma małe szanse. Może lepiej czasem trochę odpuścić i zająć się sobą ale nie warto tracić życiowej pewności siebie. A Ty codziennie powtarzasz ze czujesz się jak gówno i chcesz żeby wszyscy inni też się poczuli jak gówno.
  • Odpowiedz
@gnomol: poza tym wariantów nie jest duzo: albo 1. Wychodzi się do ludzi, na imprezy, zajęcia sportowe, kursy, poznaje ludzi na żywo i jak z kimś zaiskrzy to się działa, 2. Zapisuje się do biura matrymonialnego, swatki, korzysta z apem randkowych i tak umawia. 3. Odpuszcza się zwiazki i robi coś dla siebie. 4. Odpuszcza się związki i użala nad sobą. Każdy dorosły myślący człowiek sobie analizuje i idzie w którąs
  • Odpowiedz