Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem mężczyzną 30 lat plus i szkoda, że Ukrainki nie tulą się do Polaków, chciałbym znaleźć wreszcie se żonę i założyć rodzinę i myślałem, że sporo Ukrainek poleci na polskiego mężczyznę z licencjatem i 5 letnim autem klasy C, a tu bida. Serio, bida z nędzą. Myślałem, że te młode Ukrainki co tu się zjeżdżają na studia, będą chciały znależć męża z Polski, a najlepiej starszego męża, jak w konserwatywncyh rodzinach bywa. A tu widzę, że żeniaczka dzisiaj to coś obcego nie tylko dla wielu Polek, ale u Ukrainek. A tak w ogołe to te Ukrainki częśto wiążą się z Ukraińcami. Nie traktują Polaka jako drogi do awansu cywilizacyjnego. #zalesie #szukamzony #ukrainki #ukrainka #podrywzwykopem #samotnosc #oswiadczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja na twoim miejscu cieszyłbym się z tego faktu, bo jestem pewien że znalazly by się takowe ktore poleciałyby na typa z „licencjatem i 5 letnom autem klasy C” ale byłyby to zwykłe przeużywane charpie które nie pożądają cie a twojego majątku, nie ma w tym żadnych większych uczuć, a nie wyobrazam sobie wdawać sie w łaski kogoś kto zwyczajnie mnie brzydzi (lub nie pociąga dla statusu lub korzysci materialnych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale czego ty oczekiwałeś scen jak z taniej komedii? Studentki 1 roku nie specjalne lecą na chłopów po 30. Sorka life is brutal. Albo ona wybrakowana albo ty pierwsza klasa, 5% szans fetyszystka starszych.
Powinieneś celować w kobiety 25+ lub pracownice ogarniające życie
  • Odpowiedz