Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Też czasami jak widzę pary albo słucham jak kolega rozmawia przez telefon ze swoją żoną to mu zazdroszczę tego faktu, że jemu się udało. Jednak jak już wspomniano, na rynku brakuje ponad miliona kobiet w Polsce, więc pozostaje tylko zaakceptować ten stan, bo rządzący mają w dupie demografię i oni nie pomogą takim ludziom, którzy orbitują na granicy społeczeństwa. Ważne dla rządzących abyś my robili i płacili podatki
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Wypowiem się jako żonaty mężczyzna po 30-tce. Mam to szczęście, że znalazłem dobrą żonę, z zasadami, z dobrej rodziny. Wracając po pracy do domu, mogę odnaleźć to mityczne ciepło rodzinne (a uwierz, mało która p0lka ci to zaoferuje).
Mimo, że świetnie dogadujemy się z żoną, to i tak myślami wracam do czasów kawalerskich, gdzie miałem dużo więcej czasu i przede wszystkim dużo lepsze panowanie nad finansami. Więcej możliwości
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia


Posłuchaj, jak chcesz kobiety to ty musisz być silny, to Ty musisz być wsparciem , to Tobie ona ma się chciec żalić. Pomysł, kto chciałby zakładać rodzinę z kimś takim niestabilnym. Kobiety szukają stabilności i siły, by móc w spokoju mieć dzieci.
Jak nie radzisz sobie sam
  • Odpowiedz
Siłownia nie zagłuszy chęci związku, spacery też nie. Każecie opowi powtarzać do skutku ciągle to co już robił. Jak można oczekiwać że robiąc ciągle to samo dostanie się ten efekt?

Tutaj wielu z was ma problem zaakceptować fakt że OP chce poprostu spróbować związku? Czemu wy ktorzy spróbowaliście mu odradzacie? To trąci taką hipokryzją.

A to że OP ma depresję bo jest sam? Co ma leki brać? I co będzie po skończonej
  • Odpowiedz
Dobrze część osób ci tu napisała, druga osoba nie naprawi problemów z tym, że sam się źle w swoim towarzystwie czujesz. Takie podejście nawet odpycha drugie osoby do potencjalnych związków.

Te porady o hobby to nie jest jakiś trick do znalezienia kobiety a do tego, byś robił w życiu coś co lubisz poza pracą. Ważne abyś sam się zee sobą dobrze czuł.
Jak z tym sobie nie radzisz to nie kobieta a
  • Odpowiedz
@m0rgi: "Ważne abyś sam się zee sobą dobrze czuł.
Jak z tym sobie nie radzisz to nie kobieta a psycholog ci potrzebny."

Ile można dobrze czuć się samemu? Jesteśmy ograniczeni odnośnie tego ile czasu możemy wytrzymać w samotności. Autor pisał że potrafił dobrze się czuć będąc samemu ale ta formuła się wyczerpała. Czemu miałby powielać ciągle ten sam schemat?

Ja znam znajomych co po rozstaniu mieli depresje ale szybko kogoś sobie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie zgadzam się z tą wypowiedzią:

Drogi Mirasie. Jestem świadomy, że temat jest oklepany, spopularyzowany i przez to spłycony/strywializowany, jednak mimo to gorąco zachęcam Cię do przejścia indywidualnej Psychoterapii. Nie bezefektywnej rozmowy z psychologiem, tylko Terapii u Psychoterapeuty.
Byłem u psycholog (specjalność Psycholog/Psychoterapeuta/Seksuolog) na 3 spotkaniach (można być anonimowym). 2 pierwsze spotkania dały mi bardzo dużo, w końcu zrozumiałem wiele swoich zachować, których nie rozumiałem przez całe życie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Z tym się też nie zgadzam:

A czego nie warto już? Mieć konta na portalu randkowym, chodzić na szybkie randki - to tylko podłamie szybciej człowieka, niż przyniesie cokolwiek innego. Zdrowiej się pogodzić i korzystać. Znajdywać to co cieszy, szukać pozytywów swojej sytuacji i nie robić już nic na siłę.
Mnie umawianie się na randki wyleczyło z kobiet. Mam swoje przyzwyczajenia, swój sposób życia, może niektóre rzeczy mógłbym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "Po drugie, nie chcę poznać osoby w której się na starcie zadurzę, a już broń Boże zakocham. Boje się tego jak ognia, znam to i wiem że odejmuje rozum, wtedy najłatwiej związać się z nieodpowiednią osobą i mieć zrnujnowane resztę życia. To jest taki durny mechanizm przyrody, do parowania ludzi, żeby podtrzymać gatunek."

To jest akurat najmądrzejszy mechanizm przyrody, ale nie koniecznie dla danej jednostki. Natura ma gdzieś czyjeś szczęście.
  • Odpowiedz
Dokładnie tak, duszpasterstwa akademickie i ew. kierunek dalekiego wschodu - polecam date in asia. Poznałem tam kochaną dziewczynę i miesiąc temu stuknęło nam 5 lat razem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jestem starszą kobietą i też mi ciężko, nawet nie chodzi o sam seks, chociaż jego też brakuje, tylko no właśnie o bycie razem, wspieranie się, przytulenie, doświadczanie życia razem. Ja nie umiem koncentrować się na sobie, po prostu nie leży to w mojej naturze, lubię mieć kogoś, o kogo mogę dbać i tak dalej. Zaraz się zlecą incele i powiedzą, że kobiety nie mają takich problemów. Mają. Po
  • Odpowiedz
@adamsowaanon

@mirko_anonim: ja postawiłem na milfiska, i trafiłem w końcu na Amerykankę w UK, zadbane, gorące milfisko 7-8/10.

Sam mam gębę 3-4/10

Ruchanie regularne z kobietą która szczerze cię pragnie a ty ją daje ogromną zmianę we łbie na plus,


Młodsze mnie nie chciały, to ja ich teraz też nie,

@adamsowaanon a jak cię nie chcą ani młodsze ani starsze?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało


No i musisz sprawić, żeby działało nadal. Nie ma innej opcji. Odpuść kobiety, to jest jedyna droga. Jeżeli nie znalazłeś do tej pory to już nie znajdziesz - taka prawda, brutalna, ale im szybciej zaakceptujesz tym lepiej.
  • Odpowiedz
takie przypadki jak twoje rzadko się zdarzają


@Panzwyklykly: nie wydaje mi się.

Piszesz ze wystarczy mieć jaja i 160 cm nie powinno przeszkadzać.


Nie "nie powinno" - tylko nie przeszkadza. Ani nie pomaga. To po prostu nie ma znaczenia.

wyrwałbyś ją w dzisiejszych czasach


A tobie się wydaje, że to było w średniowieczu ? :)
"Czasy" są dokładnie takie same jak były. Uważam wręcz, że dziś jest lepiej ( z mojego
  • Odpowiedz
@abhagebhar:

"Oni dyskutują o tym dziś czy płacić w restauracji czy nie i o innych strasznie ważnych problemach."

No słuchaj, nie żeby coś ale około 30% kobiet chodzi na randki tylko z powodu żeby się najeść za free.

Żyłeś w innych czasach i twoje rady odnośnie życia obecnie nie mają takiego przełożenia jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@Panzwyklykly: mężczyzny nie pyta się o wiek chamie ! Nieważne ile mam. Ważne na ile wyglądam. Wyglądam na "po 40" a mam "po 50" :) Moja żona wygląda na 28. Takie geny. Żadnych zabiegów. Nie przesadzam. Nieraz śmiesznie jest. Przychodzi pan kafelkarz i mówi "pana córka tu była" :)

Co to za różnica ile mam. Spokojnie bym sobie znalazł koleżankę w wieku poniżej 30. Nieraz aż żal, że się tyle dobrego
  • Odpowiedz