Wpis z mikrobloga

Sprzęty, które okazały się strzałem w 10. Takie perełki, poprawiające życie, spędzany czas. Dla mnie? Pierwsze z brzegu to czytnik e-booków oraz dobre słuchawki bezprzewodowe. Mój must have, który wymieniam co kilka lat na topowe modele. U Was?
  • 95
  • Odpowiedz
  • 4
@Graner
Dobre słuchawki bezprzewodowe to jest to. Aktualnie do kolekcji i pełni szczęścia muszę znaleźć jeszcze jakieś nauszne, które będą działały na PS5. Kiedyś grałem tylko na głośniku, jak głupi byłem. Jednak tylko na słuchawkach możesz w pełni wykorzystać potencjał gier.
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: Słuchawki by z anc, Kindle, telefon z wielką bateria, zegarek na rękę ładowany słońcem i synchronizowany radiowo. I ciekawostka - słuchawki ochronne/robocze z bluetooth. Można ciąć kontówką i słuchać audiobooka :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: @Graner @GeDox jakie macie słuchawki?

Jeśli dokanałowe, to nie macie problemów zdrowotnych? Uszy szczelnie zatkane, więc powstają różne zapalenia.

Pchełek prawie wcale teraz nie robią. A są dużo zdrowsze. Najlepsze nauszne otwarte. Ale takich, dobrych, bezprzewodowych, nie ma.
  • Odpowiedz
Jeśli dokanałowe, to nie macie problemów zdrowotnych? Uszy szczelnie zatkane, więc powstają różne zapalenia.


Pchełek prawie wcale teraz nie robią. A są dużo zdrowsze. Najlepsze nauszne otwarte. Ale takich, dobrych, bezprzewodowych, nie ma.


@mk321: Od ponad 10 lat mam dokanałowe a uszy mam perfekcyjne. Więc z tym blabla niezdrowe to takie #!$%@?. No i nie wyobrażam sobie łazić po mieście w wielkich, nausznych kulfonach.
  • Odpowiedz