Wpis z mikrobloga

@EleganckiSkrzat: o Stary, to praktycznie moje hobby.

Zerknij tu
https://wykop.pl/wpis/41451653/ten-wpis-jest-pierwszym-z-cyklu-optizycie-1-gdzie-
i tu
https://wykop.pl/wpis/41602197/ten-wpis-jest-drugim-z-cyklu-optizycie-2-gdzie-po-

Co bym napisał teraz, to:
CPAP - ResMed - sen ogarnięty, brak bezdechów, energia w dzień, same profity, inne życie
Biurko stojące + bieżnia [ Ikea + WalkingPad ] - cardio podczas pracy przy komputerze ogarnięte
Bolero + dwie butelki bokserskie - nawodnienie ogarnięte
Wizyta u dietetyka i fizjoterapeuty
Logitech M720 - jedna myszka do komputera/laptopa itd.
Logi
@mk321: @EleganckiSkrzat
Jak zaczęła się pandemia to pierwszy raz w życiu zacząłem mieć problemy z uszami - rozwiązanie - Dolphiner. Spray po pływaniu, ale też świetne wysusza i w połączeniu ze spiłowaną strzykawką z wodą, gdzie robię sobie płukankę jak u laryngologa co kilka tygodni, a później ten dolphiner - zero problemów. Też jak coś ucho swędzi to doraźnie Dolphiner i ogarnięte.

Jeśli chodzi o słuchawki to polecam
Bose 700, ale
@TomekABC123: Chcieliśmy mieć coś, co nas nie zawiedzie, więc stanęło na Dysonie, po głębszej analizie doszliśmy do wniosku, że liczy się dla nas dość mocno siła ssania (co jest przy bezprzewodówkach słabą stroną w porównaniu do tradycyjnych kablówek), żeby to działało efektywnie, więc z rodziny dyonów wybraliśmy Dysona v11, bo i ma niewiele słabszą moc niż v15 a jest sporo tańszy. Generalnie wybór uznajemy za bardzo udany bo wysysa bardzo dobrze
Przejściówka z USB c na HDMI. Z telefonu możesz puszczać filmy i gry na monitor lub TV, gdziekolwiek jesteś


@bukimi: potwierdzam, przydaje się na wyjazdach, można sobie pod wieczór obejrzeć film/odcinek ulubionego serialu zamiast skakać po lokalnych kanałach. Chociaż ja polecam poszukać huba na USB C, takiego z HDMI i USB PD, żeby móc równocześnie oglądać i ładować telefon. No i trzeba się upewnić czy telefon na pewno puszcza obraz po
@EleganckiSkrzat
- roborock s7/s8 - do takiego szybkiego przejechania mieszkania super sprawa,
- dyson - nie byłem przekonany do odkurzaczy pionowych. A teraz po prostu, biorę, zmieniam końcówkę i odkurzam samochód. Bez zabawy z kablami.
- opti grill od tefala. Własne domowe steki, nie różniące się w sumie od tych w restauracjach.
- telefon z fast charge. 5-10 min i 90%.
- słuchawki z ANC

Z takich jeszcze może nie urządzeń, ale