Wpis z mikrobloga

Sprzęty, które okazały się strzałem w 10. Takie perełki, poprawiające życie, spędzany czas. Dla mnie? Pierwsze z brzegu to czytnik e-booków oraz dobre słuchawki bezprzewodowe. Mój must have, który wymieniam co kilka lat na topowe modele. U Was?
  • 95
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: widzę że mireczek świętuje kapitalizm.
Ja również mam słuchawki bezprzewodowe oraz czytnik książek elektronicznych ale musiałoby mnie srogo coś uderzyć w głowę żebym wydawał pieniądze co rok na upgrade skoro stare działa i ma się świetnie. Plusem jest to że dzięki tobie pewnie mogę kupić tani produkt używany potem na olx.
PS.
Jak masz słuchawki przewodowe to można je podłączyć do takiego specjalnego urządzonka które ma powerbanka i łączy się
  • Odpowiedz
podeślij link do przejściówki, myślałem że są jakieś zabezpieczenia i nie puszczę pirackiego filmu z telefonu


@Sylwester_Zwalon: Ja mam to coś;
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/huby/multi-port-natec-fowler-mini-usb-c-pd-usb-3-0-hdmi-4k
Czemu miałbyś mieć problemy z "pirackim" filmem? Przecież to działa na zasadzie kopiowania ekranu. Tak samo jak monitor nie wie co puszcza laptop, tak analogicznie nie wie co leci z telefonu. Możesz sobie przeglądać zdjęcia, albo cokolwiek co masz na ekranie, bo powstaje po prostu kopia ekranu 1:1.

Niestety
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: Może to jakiś wyjątek w smartfonach Google, który byłby ich dużą wadą.
Z drugiej strony, niektóre TV mogą odbierać sygnał bezprzewodowo z Chromecast bez dodatkowych urządzeń.
Ja bym chyba zamówił i najwyżej oddał jak nie zadziała. Zauważ, że to jest wejście USB-C, a HDMI jest dopiero w przejściówce, czyli w pewnym sensie może smartfon nawet nie "wie", że podłączany jest zewnętrzny monitor.
  • Odpowiedz
Jeśli dokanałowe, to nie macie problemów zdrowotnych? Uszy szczelnie zatkane, więc powstają różne zapalenia.


@mk321: ja mam już trzecie Jabry. Jak zgubiłem pierwsze Elite 65t, to kupiłem drugie. Potem kupiłem Elite 85t. Szwagier dostał ode mnie Elite 4 i też nie narzeka na wygodę.
Ale jakość dźwięku jest raczej słaba.
  • Odpowiedz