Wpis z mikrobloga

Jessica Hawkins to pierwsza od wielu lat kobieta, która testowała tegoroczny bolid Formuły 1. Musiała się przygotować na to wyzwanie, a potem zmierzyć się z fizycznym bólem i odbiorem mediów. Poznajcie kobiecy punkt widzenia na przyszłość płci pięknej w motosporcie.

Link do wywiadu: https://swiatwyscigow.pl/artykuly/wywiady-sw/27119-po-tescie-f1-nadal-jestem-w-siodmym-niebie-wywiad-z-jessica-hawkins

#abcf1 - mój tag o Formule 1, zapraszam serdecznie :)
#f1 #sport #motoryzacja #rozowypasek #rozowepaski #gruparatowaniapoziomu


@BIALYBUREK @Bunkier @Chmuradin @CzarnyOwiec @Czesuafff96 @darth_tazar @Dick_Wilden @Djodak @DrBarrel @guestuser @Hipodups @huudyy @johnkashtan @JuzefCynamon @KaMaTwo @KebabZostrymSosem @Kolikol @kubaster @marczi_ @Michael_Scott @michalpop @michu6b @milosz1204 @niebieski_pasek @pan_tymrk @PKoff @Polonez_fan @praktyk @Raa_V @RitmoXL @rozvadovsky @Syskiev @Szwagier175cm @Tadek-Zborowski @TiDiEj @tumialemdaclogin @Tymbarko @wojtekpas
Pobierz jaxonxst - Jessica Hawkins to pierwsza od wielu lat kobieta, która testowała tegorocz...
źródło: fotka
  • 56
@komarrek fizycznie to niemożliwe, ale możesz mieć nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@exhale: jeżeli zespoły z najlepszymi maszynami zatrudnia tylko kobiety do jeżdżenia nimi to kto wie.
@jaxonxst: dlaczego kobiety nie jeżdżą w F1? podczas wyścigu nagle mówi do teamu..... Panowie coś jest nie tak z hamulcami.....ok Jane co konkretnie się dzieje?....już nic.... jak to nic? co się dzieje? .... mówię że już nic..... no ale Jane co z tymi hamulcami?..... DOMYŚL SIĘ !!!!!!!
Wrzucić baby do mieszanych gran prix z facetami. Już to widzę oczami wyobraźni:
Radio Maksia gdy wyprzedza ostatni bolid po dublowaniu
-Pewnie baba jedzie.
-No mówiłem, że baba.
@jaxonxst nie ma takiej przyszłości bo fizycznie nie dadzą rady, tam musisz wytrzymywać te przeciążenia, przewaga fizyczna ma znaczenie, czyli mężczyzna zawsze będzie lepszym kierowca f1