Wpis z mikrobloga

Urząd Skarbowy w Żarach nie może wystawić oficjalnego pisma potwierdzającego, że dług nie należy do mnie, póki sami nie otrzymają ode mnie oficjalnego pisma z prośbą o wystawienie takiego dokumentu.


@lewymaro: @lewymaro Ale w sumie to mają w tym rację. Co jak US nakłada na dłużnika tyt. egzekucyjny to z każdym tyt. mają robić 37 mln pism ze nie iksiński nie ma długu? Jeśli chcesz zaświadczenie to musisz o nie zawnioskować.
Bank jest zmuszony zrealizować zajęcie na podstawie pisma, które dostali i tyle.


@T0pi5: A popełnienie błędu przy realizacji jest niemożliwe? W sensie nie wiem czym się kierujesz w tym swoim myśleniu. Pracownik US może popełnić błąd i jest to dużo bardziej prawdopodobne niż popełnienie błędu przez pracownika banku? A ten z banku to co on #!$%@? jest robocop?
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ja tylko mówię jak to wyglądało w praktyce. Jak był taki błąd to w 100% było to po stronie komornika.
W banku pracownik szuka po peselu i wrzuca zajęcie. Ciężko nawet tu gdzieś popełnić błąd, bo to ctrlc ctrlv. Nawet jakby błędnie przepisał pesel to by pewnie nikogo nie wyszukało.
Ogólnie kisnę jak się janusze rzucili na mbank nie wiedząc jak to wygląda xD
Sam mam konta w x bankach
@zdrajczyciel: Co jak co, #!$%@?ąć się ktoś mógł, ale od razu #!$%@?ąć się na dwa miliony xDDD.

Btw. Powodzenia chłopowi życzę z odzyskaniem tych 40 tysięcy (jeśli rzeczywiście machnęli 2 miliony) lub po prostu pieniędzy, które miał na koncie. Urzędy i banki mają to do siebie, że łatwo im kasę zabrać, ale oddawać będą dłuuugo lub nie oddadzą xD.
Jak był taki błąd to w 100% było to po stronie komornika.


@T0pi5: Proszę o dane które poprą twoją tezę.

W banku pracownik szuka po peselu i wrzuca zajęcie. Ciężko nawet tu gdzieś popełnić błąd, bo to ctrlc ctrlv. Nawet jakby błędnie przepisał pesel to by pewnie nikogo nie wyszukało.


@T0pi5: Jak widać po komentarzach jeden mirek miał taką sytuację. Wniosek jest z tego prosty. Łżesz jak pies.

Ale możesz
@icesoda

@zdrajczyciel szykować się na walkę o odszkodowanie. Przejść się do lekarza psychiatry, udokumentować jak takie coś wpłynęło na nasze zdrowie.


@icesoda ja bym tak zrobił, ale bym wykonał jeden telefon do banku, że ktoś ICH okradł, a nie mnie i na policję. W #!$%@? mam, że bank dał się okraść, bo ktoś podał złe dane. Kurva, jak ktoś mi okradnie dom i ukradnie noże, a później tym nożem kogoś zabije to