Wpis z mikrobloga

co w tym dziwnego? To chyba normalne, ze urzad wystawia papier na wniosek?


@skandal01: Dokładnie xD

Urząd Skarbowy w Żarach nie może wystawić oficjalnego pisma potwierdzającego, że dług nie należy do mnie, póki sami nie otrzymają ode mnie oficjalnego pisma z prośbą o wystawienie takiego dokumentu.


@lewymaro: To się nazywa zaświadczenie o niezaleganiu i w każdej jednej instytucji jest wydawane na wniosek obywatela, bo jak inaczej? Gość nawet to zrobił
@zdrajczyciel: Z tego podejścia banków to zawsze gniję xD
-Chcesz zrobić większy przelew/płatność kartą? NUMER BUTA DŁUGOŚĆ FIUTA, ZMIEŃ LIMITY, ZMIEŃ LIMITY MIESIĘCZNE, ZMIEŃ LIMITY NA KARCIE, ZADZWONI KONSULTANT Z POTWIERDZENIEM, KONSULTANT NIE DZWONI BO JEST #!$%@? 21:37 A ONI PRACUJĄ OD 11:30 DO 12:15 WE WTORKI, ZADZWOŃ SAM
-Dostajesz jakieś przelewy od znajomych ze zwrotami bo np. ty płaciłeś? OHUI MORDO TO WYGLĄDA JAK SŁUPIZM, TRZEBA PODWALIĆ DO SKARBÓWKI, DLA
@Greg36: nie chciałbyś być przeniesiony do Citi Bank Handlowy - tam to jest kompletna amatorka, a w dodatku na odpowiedź czekasz tydzień - pytałem czemu nie ma automatycznej spłaty karty kredytowej - i z takimi zgłoszeniami czekasz tydzień.
Na odpowiedź dlaczego BLIK mi nie działa czekam już co najmniej pół roku.
dużo afer mBank moze wynikać, że przed laty brali mnóstwo młodych klientów i to oni dziś opisują problemy w necie.
@zdrajczyciel: kilka lat temu przerabiałem to samo tylko z długiem na kilka tysięcy pln. PKO zablokowało mi konto bo pracownik PKO pomylił się przepisując numer PESEL dłużnika w efekcie czego zablokował moje konto. Po pierwszym kontakcie z infolinią dlaczego mam zablokowane konto dostałem informację że faktycznie pomyłka ale żeby odblokować konto mam dwie drogi.... Reklamacja (czas na rozpatrzenie ~30dni) lub spłata czyjegoś długu xD