Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
newerty

newerty

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28205
  • Znaleziska 5261
  • Mikroblog 22944
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 80

316

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 4 godz. i 53 min temu
  • 92
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
newerty
newerty 1 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 8
newerty

źródło: to_mi_sie_podoba

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikuuuus
Mikuuuus
wczoraj, 02:33:14
  • 89
Obwód moskiewski (Rosja)

Oglądać z dźwiękiem
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Oglądać z dźwiękiem
#ukraina #wojna #rosja #wid...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty wczoraj, 07:42:04 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus:
newerty - @Mikuuuus:

źródło: to_mi_sie_podoba

Pobierz
  • Odpowiedz
newerty
newerty 12.06.2026, 10:04:03
  • 4
Dobra moja apka została zaakceptowana a flightsim.to - kto chce sobie posymulować odbieranie radia AM podczas nudnych lotów to polecam.

W przygotowaniu jest kolejna wersja która poprawi kilka bug'ów oraz doda kilka fajnych ficzerów jak np. sprawdzanie czy tor widoczności radiowej nie jest przesłonięty przez przeszkody terenowe takie jak wzniesienia czy góry lub nakładanie się na siebie do 3ch streamów 'nadawanych' na tej samej częstotliwości ale z różnych nadajników.

Opinie mile widziane.
newerty - Dobra moja apka została zaakceptowana a flightsim.to - kto chce sobie posym...

źródło: AMRadioStreamer_icon

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty
Autor
12.06.2026, 15:35:42 via Wykop
  • 1
@przemekg31: Super! Koniecznie daj znać co o niej myślisz.

Od razu zaznaczę że piorunów nie jestem w stanie po simconnect wykryć, a korzystanie z zewnętrznego API do wykrywania piorunów mija się z celem bo raz że będzie turbo lag to w dodatku będę wykrywał pioruny które mogą wcale się nie pojawić w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
newerty
newerty
Autor
wczoraj, 07:11:40 via Wykop
  • 0
@przemekg31: Miałeś okazję potestować? Jakieś uwagi? W tygodniu dorobię jeszcze sprawdzanie czy kamera jest w widoku wewnętrznym/zewnętrznym i przy widoku zewnętrznym streamy będą ściszane (oczywiście będzie to opcjonalna opcja do zaznaczenia w apce) i panel do toolbar'a w grze wyświetlający najbliższe stacje możliwe do odebrania.
  • Odpowiedz
newerty
newerty 10.06.2026, 10:06:50
  • 4
Napisałem sobie apkę która przez ADF pozwala mi odbierać PR1 Polskiego Radia na 225kHz xDD

W sumie to można do niej dodać dowolnego stream'a audio ustawić mu częstotliwość, moc nadawania i lokalizację anteny. Jakość odbioru będzie odpowiednio degradować aż do zaniku sygnału.

Ktoś zainteresowany? Wrzucać to na flightsim.to czy olać? ( ͡° ͜ʖ
newerty - Napisałem sobie apkę która przez ADF pozwala mi odbierać PR1 Polskiego Radi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
09.06.2026, 06:16:19
  • 557
Ten filmik jest symboliczny, mieszkancy petersburga, drugiego najwazniejszego miasta w rosji patrza jak ich kraj jest bezbronny wobec ukraińskich dronów, wiedząc że rosja upada i zupełnie nic nie mogą z tym zrobić

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ten filmik jest symboliczny, mieszkancy petersburga, drugiego najwazniejsz...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 09.06.2026, 12:21:05 via Wykop
  • 1
@robertkk: Gdzie wybuchy, płomienie i skomlące kacapy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

863

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 377
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
newerty
newerty 09.06.2026, 10:10:14 via Wykop
  • 0
@IksdeHeheh: o właśnie mam się zabierać za konfigurowanie tego Seerr na domowym serwerze. Filmy z polskim lektorem też tym można zaciągać czy trzeba się nastawiać na napisy?
newerty
newerty 09.06.2026, 10:20:16 via Wykop
  • 0
@testovirondepot: 50 czy 100 zł za rok to nic w porównaniu do tego ile do niedawna płaciliśmy za te wszystkie gówniane streamingi. Polecisz coś z trackerów? W ogóle masz może gdzieś pod ręką jakiś poradnik jak to konfigurować? Wczoraj próbowałem na pałę ale nic mi z tego nie wyszło. Jellyfin sobie na luzie ogarnąłem, ale w tym Seerr nic nie rozumiałem o co kaman xD
newerty
newerty 09.06.2026, 10:38:01 via Wykop
  • 0
jellyfin to odtwarzacz


@testovirondepot: jellyfina to już mam ogarniętego z biblioteką ponad 5tb filmów i seriali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet polubiłem używanie Tiny Media Manager'a do dodawania wszystkich metadanych. No ale nie kupiłem 2ch dysków po 12tb żeby stały puste a jednak pobieranie torrentów i dodawanie do nich wszystkich metadanych zajmuje trochę czasu mimo że TMM automatyzuje znaczną część tego procesu.

tylko wiele reczy musisz
newerty
newerty 09.06.2026, 02:57:23
  • 5
Boże myślałem że na Euro 2012 wszystkie piosenki były c-----e i już nic tego nie przebije, ale 14 lat później pojawia się pan Mundial 2026 i rzuca rękawice 'naszemu' Endless Summer. To jest jakiś muzyczny dramat.
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty
Autor
09.06.2026, 04:31:41 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: @WolnyBLN Fajny to był Ricki Martin i jego Cup of Life ᕦ(òóˇ)ᕤ
newerty - @MrFryteczka: @WolnyBLN Fajny to był Ricki Martin i jego Cup of Life ᕦ(òóˇ)...
  • Odpowiedz
newerty
newerty 08.06.2026, 18:38:49
  • 3
Dawno nic się nie pojawia na tym tagu.... Wróciłem po ponad roku i kurde ta gra naprawdę zaczyna nieźle działać, zupełnie tak ja powinna na premierę MSFS w 2020 roku xD
#msfs
newerty - Dawno nic się nie pojawia na tym tagu.... Wróciłem po ponad roku i kurde ta...

źródło: Screenshot_14

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir
03.06.2026, 19:13:38
  • 2
W sumie miło, że Lewandowski przed zakończeniem kariery postanowił jeszcze zaprezentować kibicom jak będzie grała reprezentacja bez niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 03.06.2026, 19:14:19 via Wypiek
  • 0
@Drogomir z nim nie grała lepiej
  • Odpowiedz
newerty
newerty 03.06.2026, 19:04:30
  • 3
Grabara - gość który nawet nigdy w Ekstraklasie nie zagrał jest w reprezentacji, śmiechu warte.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 03.06.2026, 18:57:35
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kokos580
kokos580
03.06.2026, 18:58:35 via Wykop
  • 0
@newerty: Oni to kurła ściągają się z gepardami
  • Odpowiedz
Kamilos01
Kamilos01
31.05.2026, 13:57:05
  • 0
Siemka, chciałbym złożyć mały PC (SFF) i potrzebuję waszej opinii, co myślicie o poniższym zestawie?

Obudowa: DeepCool CH160 Plus
Procesor: AMD Ryzen 5 9600X (rozważam dopłatę do Ryzena 7 7800X3D, natomiast obawiam się problemów z temperaturą?)
Chłodzenie: LM240 6th Gen Liquid Cooler.
Karta graficzna: XFX Radeon RX 9060 XT 16GB
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 01.06.2026, 21:43:40 via Wykop
  • 0
estetyka i kultura pracy


@Kamilos01: to dopisz sobie obudowę A4-H20 od LianLI. Lepszej nie znajdziesz pod wodne chłodzenie, a od niedawna poprawiła się jej dostępność więc też nie jest niebotycznie droga.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
01.06.2026, 10:15:16
  • 193
Co tam, Panie, na głównej?

Użytkownik @lazarus-x, którego działalność na tym portalu sprowadza się do siania antypolskiej propagandy w imieniu wrogich mocarstw, proponuje przygotowanie czegoś na wzór list proskrypcyjnych na podstawie listy zakopujących jego znalezisko, uzurpując sobie przy tym prawo do określania, „kto nie jest Polakiem i trolluje nas Polaków”.

Listy proskrypcyjne to znany mechanizm prześladowania stosowany m.in. przez kacapski reżim w trakcie agresji na Ukrainie. Widać, skąd wzorce bierze
czerwonykomuch - Co tam, Panie, na głównej? 

Użytkownik @lazarus-x, którego działaln...

źródło: IMG_2461

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 01.06.2026, 17:23:13 via Wypiek
  • 4
kiedyś lewactwo się dorwało i powstała 3 rzesza


@Zabawkowy o hui xDDD
  • Odpowiedz
newerty
newerty 31.05.2026, 17:24:47
  • 8
Moralnym zwycięzcą tego meczu jest szanowny trener Jan Urban, sprawdził taktykę, sprawdził piłkarzy i już wiemy że się nie pomylił. Absolutnie wszystko w tej reprezentacji było/jest c-----e. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeor1488
Przeor1488
31.05.2026, 17:03:53
  • 1
#mecz
Przeor1488 - #mecz

źródło: 1000004793

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 31.05.2026, 17:05:11 via Wypiek
  • 1
@Przeor1488 40mln eurogołąbków.
  • Odpowiedz
newerty
newerty 31.05.2026, 17:03:08
  • 2
Kapustyniak to po co tam wszedł? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 31.05.2026, 16:49:44
  • 0
Kiedy wejdzie J-------o? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 31.05.2026, 16:48:23
  • 1
Szansa! #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 31.05.2026, 16:18:19
  • 2
Ja p------ę, gwałcą ich #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maly_Jasio
Maly_Jasio
31.05.2026, 15:47:09
  • 2
#mecz

Ależ zjadłbym taką Pyrkę z Bułką
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newerty
newerty 31.05.2026, 15:47:53 via Wypiek
  • 1
@Maly_Jasio weź jeszcze Kapustkę, bez Kapustki się nie najesz.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Rafał

  • Nie znasz, nie oceniaj.
  • Trójmiasto

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.04.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking