Wpis z mikrobloga

Czemu jeszcze ktoś ma konto w Mbanku, większość afer ich dotyczy i widać że nic się nie nauczyli po kilkunastu poprzednich.


@Greg36: Może dlatego, że jest popularny :)
A tutaj wina US, a nie banku.
@zdrajczyciel: Tak to jest, jak się żyje w kraju zniewolonym przez banki. Naszym obecnym premierem jest bankster, naszym PRAWDZIWYM poprzednim premierem (pachołów w postaci Kopaczowej i Szydło nie liczę) był gość otoczony przez banksterów... w tym obecnego premiera xD
Jest jeszcze Petru, kolejny bankster który widocznie dostał zlecenie na tyranie Kucy, bo widocznie ich program godzi w interesy banków
ja żeby zamknąć konto musiałem się udać do banku osobiście,


@szmichal: Chyba nie w mBanku, ja zamykałem 2 konta online w serwisie transakcyjnym, chyba w 2015 prywatne, w 2017 firmowe.
Inteligo, to dopiero padaka, dlatego nie zamykam tam konta, bo procedura tam to łooo panie. Podobnie Bank Pocztowy.
sam chciałbym zamknąć swoje konto w inteligo, wisi nieużywane od dobrych dwóch lat ale ta procedura zamknięcia ????


@Chubbei: Też się poddałem z Inteligo :)
Logowałem się, bank poprosił o kod z karty zdrapki, nie miałem przy sobie, zamknąłem przeglądarkę, loguje się drugi raz innego dnia mając już kartę, a tu bank zablokował kartę, to zamawiam nową, przyszła pocztą i zonk, do aktywacji nowej karty potrzebny kod ze starej, a ta
zabawne, że największy odklejeniec jakiego dziś widziałem rzuca takim tekstem xD


@T0pi5: Odklejencem to jesteś ty rzucający tezy których nie potrafisz udowodnić. "ooo 100% ludzi w internecie to debile więc ty też jesteś debilem" typowy tekst wsiowego głupka. Procenty z dupy, nie potrafisz dać argumentu poza argumentem anegdotycznym. Wszystko to pokazuje jak bardzo miarodajne są twoje tezy które wygłaszasz. Beka z ciebie. Równie dobrze mógłbym konwersować z psem.
Banki to instytucje zaufania xD


@zdrajczyciel: przez kilka lat pracowałem w 3 dużych polskich bankach (w tym 2 państwowych) jako programista. Co tam się naoglądałem, nie tylko w kodzie, ale i w procedurach, ile razy poszły maile z pełnymi danymi osobowymi klientów na jakąś grupę mailingową w której były tysiące różnych pracowników i podwykonawców z czego większość nawet nieupoważnionych do dostępu do danych produkcyjnych, ile razy coś się wywaliło na produkcji.
szykować się na walkę o odszkodowanie. Przejść się do lekarza psychiatry, udokumentować jak takie coś wpłynęło na nasze zdrowie.


@icesoda: i co dostaniesz za to ? 1000 zł 2 tysiące? I to przy założeniu, że uszczerbek na psychice jest znaczący xD