Wpis z mikrobloga

No to są hity. Patrzcie to xDDDD

„Jak wynika z analizy telefonu podejrzanego 32-letniego Banglijczyka, od kilku miesięcy oglądał on filmy z gwałtami. Pojawiła się również informacja, że kilka dni przed zabójstwem Anastazji mężczyzna poznał się z nią na Facebooku, a zaraz po zbrodni usunął ze znajomych.”

– Wszystko wskazuje na to, że oni byli umówieni, bo jak Anastazja weszła do sklepu, to zaczęła się rozglądać, jakby kogoś szukała, jakby przyszła na spotkanie – mówi Andrzej Rubiński.

– Jak łączę te wszystkie wiadomości z greckiej prasy, to wychodzi na to, że poznali się wcześniej na Facebooku, on jej coś obiecał załatwić i umówili się w mieście – kontynuuje.


I teraz NAJLEPSZE:

Ojciec Anastazji przyznaje, że od czasu powrotu chłopaka Anastazji do Polski, nie ma z nim kontaktu. – Tylko żona jest z nim w stałym kontakcie. Ja mam żal do niego, że jej nie dopilnował. Był za mało odpowiedzialny – wyznaje Andrzej Rubiński.

Czaicie? A córusia nie była za mało odpowiedzialna umawiając się z nieznajomym typem (zapewne nawet za plecami swojego faceta), który dodatkowo karnacją swą i pochodzeniem oznaczał spore ryzyko - ALE CHUY. Gdyby jej facet zainterweniował to oczywiście byłaby awantura, że ogranicza królewnę, kontroluje i jest toksyczny.

Dziś nic lepszego nie przeczytałem.

#anastazjazgrecji #blackpill #zwiazki
  • 19
@siedze_w_samych_gaciach:

-zgadała się z obcym typem
-typ ten był karnacji jakiej był i pochodzi z kultury z jakiej pochodzi (gdzie kobiety traktuje się gorzej niż ścierki do podłogi)
-ciekawe czy jej facet w ogóle wiedział o tym spotkaniu, czy raczej mu powiedziała, że poszła do koleżanki na plotki
-jeszcze spotkanie z nieznajomym na mieście w miejscu publicznym można przeżyć - ale wsiadanie mu na motor i pojechanie z nim na chatę?!!?
@typowyWykopekMizogin Nie o to mi chodziło ze wina jej chłopaka. Bo z tego co widzę to większość ludzi myśli ze każda dziewczyna ma taka wiedzę o świecie jak facet. One widza tylko kolor skory i tyle.
@BruceWayne88: Rola faceta jest dbanie o żonę i ochrona przed niebezpieczeństwem, zawsze tak było bo genetycznie jesteśmy silniejsi i do tego stworzeni. Nie ma nic złego w tym ze liczył na to ze jej facet nie puści jej nigdzie samej.