Wpis z mikrobloga

@staryalkus: mój ziomek mega chwali sobie taką pracę. Non stop jakieś audiobooki i podcasty. Wraca z trasy i gada milion ciekawostek xD.
Zawsze gdzie jest to zwiedza co może. Mówił że teraz była zima to boi się zawsze o akumulatory i nie wozi konsoli. Lato idzie i znowu będzie przechodzić co mu zostało z gier.
Ogarnia żeby zostać kierowcą w kanadzie ale trzeba mieć sporo odłożone na zabezpieczenie (takie wymagania), jak
przed 30 będziesz miał własne mieszkanie


@NdFeB: w którym i tak będzie spędzał mniej czasu niż w kabinie swojego TIRa xD Czasami jestem przerażony jaki kult pieniądza na wykopie panuje. Chłop narzeka na samotność, a pocieszają go, że ma (a właściwie to będzie miał) pieniądze i za 7 lat kupi mieszkanie. No zajebiście, po 7 latach samotności w kabinie z pewnością pocieszy go samotność we własnym mieszkaniu ( ͡° ͜
w którym i tak będzie spędzał mniej czasu niż w kabinie swojego TIRa xD Czasami jestem przerażony jaki kult pieniądza na wykopie panuje. Chłop narzeka na samotność, a pocieszają go, że ma (a właściwie to będzie miał) pieniądze i za 7 lat kupi mieszkanie. No zajebiście, po 7 latach samotności w kabinie z pewnością pocieszy go samotność we własnym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze jak zda
@staryalkus: najlepszego! I czemu narzekasz? Masz pracę, prawko, Mamę jak pisałeś. Myślisz, że pierwsza lepsza panna Ci coś da poza #!$%@?, jej fochami pod Twoją nieobecność, a na końcu rogi?
@staryalkus: ile sie zarabia na start w takiej pracy? I jakie są realnie zarobki później?
I w ogóle czemu nie wszyscy tirowcy chcą pracować np dla firmy ze Szwecji / Szwajcarii i zarabiać w €?
Przecież i tak dużo z nich nie ma rodziny chyba?
@Operator_imadla: ale to nie taka, w dino masz tak ze podjezdzasz zrzucasz i #!$%@? 2-3 punkty na solo, 4-5 na naczepie, z tym ze na solo czesto w sezonie po 2 trasy masz, dlatego chce #!$%@? chyba ze na naczepy mnie dadza zobacze. Tam nie ma liczenia ani nic. Tylko musisz na nockach 6dni #!$%@? i to jest goo...wno.. pozniej masz 5 dni popoludniu
@analboss: tak naprawdę bez względu na doświadczenie zarobisz podobnie. Średnia na miedzynarodowce to około 400 złotych dniówki. A co do tego, że kierowcy nie maja rodzin to się mylisz. Średnia wieku w tym zawodzie to dobrze 50+, a wiadomo jak jest w tym wieku. Ani chęci ani za bardzo możliwości na zmiany
@staryalkus: Rozważ Mireczku opcje nauki języka angielskiego w trasie. Co masz słuchać durnego popu, to włączaj audiobooki, powtarzaj na głos. Jak czujesz, że nie do końca rozumiesz czy też nie weszło do głowy, to puszczaj jeszcze raz. W tym wypadku nie masz terminu zaliczenia, nic nie musisz. Wyciągaj to co może dla Ciebie być ważne. Później może i jakaś książka wpadnie Ci w ręce. Za jakiś czas mając doświadczenie i obycie
@pwone: nikt nie kaze mu robić do końca życia. Mozna przecież przerywać robotę i robić sobie dłuższe przerwę albo zarobić na to mieszkanie i zacząć coś innego. Jak człowiek uzbiera na własne M , wyposażenie to nawet zarabianie byle co wystarcza na dobre 10 lat
@staryalkus zdrowi i powiedz gdzie jeździsz, ile dają czy warto bo sam się zastanawiam bo robota mnie męczy a jazda jakoś mnie relaksuje
nie martwić się o tabelki w excelu...


@Danielnov: Co się może z nimi stać, że tak się o nie martwisz?
Nie ta praca to inna. Szkoda zdrowia psychicznego na zamartwianie się takimi głupotami.