Wiadomo że łatwo się wydaje czyjeś pieniądze ale czy bycie top donejtorem na streamie Łatwoganga to nie jest najtańsza reklama ever ?
Gość jedzie rowerem przez cały kraj - gdzie są takie firmy jak Decathlon, 4f, Red Bull? Żeby być w topce trzeba wpłacić minimum 100k pln. Podejrzewam że reklama w telewizji kosztuje więcej.
Pół kraju wie że chłop jedzie , transmisja na żywo w najważniejszych programach informacyjnych w kraju.
Działy marketingowe niektórych
Gość jedzie rowerem przez cały kraj - gdzie są takie firmy jak Decathlon, 4f, Red Bull? Żeby być w topce trzeba wpłacić minimum 100k pln. Podejrzewam że reklama w telewizji kosztuje więcej.
Pół kraju wie że chłop jedzie , transmisja na żywo w najważniejszych programach informacyjnych w kraju.
Działy marketingowe niektórych












Póki nie rozkminimy jak wykorzystywać czarne dziury do podróży to sie nie dowiemy.
Podejrzewam ze na obecnym etapie ewolucji nawet nie bylibyśmy w stanie tego pojąć nawet gdyby ktoś nam to podał na tacy bo to się pewnie dzieje w wymiarach których człowiek nie pojmuje swoim mózgiem.