Wpis z mikrobloga

przed 30 będziesz miał własne mieszkanie


@NdFeB: w którym i tak będzie spędzał mniej czasu niż w kabinie swojego TIRa xD Czasami jestem przerażony jaki kult pieniądza na wykopie panuje. Chłop narzeka na samotność, a pocieszają go, że ma (a właściwie to będzie miał) pieniądze i za 7 lat kupi mieszkanie. No zajebiście, po 7 latach samotności w kabinie z pewnością pocieszy go samotność we własnym mieszkaniu ( ͡° ͜
w którym i tak będzie spędzał mniej czasu niż w kabinie swojego TIRa xD Czasami jestem przerażony jaki kult pieniądza na wykopie panuje. Chłop narzeka na samotność, a pocieszają go, że ma (a właściwie to będzie miał) pieniądze i za 7 lat kupi mieszkanie. No zajebiście, po 7 latach samotności w kabinie z pewnością pocieszy go samotność we własnym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze jak zda
@staryalkus: najlepszego! I czemu narzekasz? Masz pracę, prawko, Mamę jak pisałeś. Myślisz, że pierwsza lepsza panna Ci coś da poza #!$%@?, jej fochami pod Twoją nieobecność, a na końcu rogi?
@staryalkus: ile sie zarabia na start w takiej pracy? I jakie są realnie zarobki później?
I w ogóle czemu nie wszyscy tirowcy chcą pracować np dla firmy ze Szwecji / Szwajcarii i zarabiać w €?
Przecież i tak dużo z nich nie ma rodziny chyba?
@Operator_imadla: ale to nie taka, w dino masz tak ze podjezdzasz zrzucasz i #!$%@? 2-3 punkty na solo, 4-5 na naczepie, z tym ze na solo czesto w sezonie po 2 trasy masz, dlatego chce #!$%@? chyba ze na naczepy mnie dadza zobacze. Tam nie ma liczenia ani nic. Tylko musisz na nockach 6dni #!$%@? i to jest goo...wno.. pozniej masz 5 dni popoludniu