Wpis z mikrobloga

#rozdajo z okazji Święta Trzech Króli i długiego weekendu!

Do wygrania Voucher do Biedronki o wartości 80 zł ( )

Co trzeba zrobić?
Kliknij plusik
Wejdź w link i przeczytaj analizę promocji VeloBanku z 600 zł premii na start – gwarantuję, że całość jest do wyjęcia bez najmniejszego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak rozpocząłeś nowy rok? Czy w pierwszych dniach 2023 roku w Twoim życiu wydarzyło się coś wyjątkowego? Opisz i się pochwal!

Rozdajo trwa do najbliższego poniedziałku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
Pobierz JakDorobiccom - #rozdajo z okazji Święta Trzech Króli i długiego weekendu!

Do wygr...
źródło: comment_1673012860d991kMxsByrvLwt6dlfyIL.jpg
  • 35
@JakDorobic_com: Rozpocząłem nowy rok spędzając go w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Wypiliśmy kilka drinków i oglądaliśmy fajerwerki o północy. W pierwszych dniach 2023 roku w moim życiu nie wydarzyło się nic szczególnie wyjątkowego, poza tym, że postanowiłem zacząć biegać rano i trzymam się tego postanowienia noworocznego już od kilku dni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem z siebie dumny, ponieważ zawsze miałem problem z motywacją do uprawiania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: taa, 2 stycznia ubezpieczenie auta + przegląd, więc każdy nowy rok zaczynam doskonale (ʘʘ) poza tym moim postanowieniem na nowy rok było rozpoczęcie nauki języka hiszpańskiego, co też uczyniłem.