Wpis z mikrobloga

Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze kobiety to na pewno dlatego, że nie potrafi sobie znaleźć takiej w swoim wieku, a poza tym to musi mieć coś nie tak z głową (he he pedofil). Ponadto jeśli preferujesz pannę z małym lub zerowym przebiegiem to na pewno boisz się o swoją męskość, a taka kobieta w dodatku jest mało atrakcyjna. Podsumowując, na partnerkę najlepiej nada się szon po karuzeli w dodatku starszy od ciebie (dodatkowe punkty za bombelka) wtedy facet może czuć się stuprocentowym mężczyzną.

#p0lka #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1672989619Jtno4lz26OAI0JS1TizCkb.jpg
  • 69
@Nighthuntero: a to nie jest tak że każdy samotny, który ma wystrzelone ego nie jest w stanie przyznać że jego samotność to efekt głupoty, lenistwa i błędów życiowych przez co atakuje innych, którzy nie są nim/nią zainteresowani?
@Nighthuntero baba w wieku 15 lat przestaje się rozwijać intelektualnie. Dlatego niezależnie czy ma 15, 25 czy 35 jest tak samo głupia i nawina XD ja jako chłop umawiałem się z młodszymi i ze starszymi, ale finalnie doszedłem do wniosku, że im młodsza tym lepsza, bo będzie dłużej atrakcyjna ( ͡º ͜ʖ͡º). Poza tym młodym chce się bardziej starać i mniej roboty z nimi.
baba w wieku 15 lat przestaje się rozwijać intelektualnie. Dlatego niezależnie czy ma 15, 25 czy 35 jest tak samo głupia i nawina


@kisameorno: I ja mam podobne obserwacje, mówią że mężczyźni to duże dzieci, ale z tego co zauważyłem to kobiety właśnie to są zazwyczaj takie dorosłe osoby, które mają myślenie dziecka, gdzie trzeba podejmować za nie decyzje i myśleć dwa kroki do przodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Nighthuntero: w ogóle kto słucha #!$%@? bab xD

Znam kilka takich co w wieku 16-20lat spotykały się z gosciami 10lat starszymi chadami, a teraz gdy są same i w okolicach 30, a chady wybierają młodsze loszki to pieprzą, że jak facet umawia się z młodszymi to na pewno jest incelem czy nie jest wystarczająco dobry, żeby znaleźć kobietę w swoim wieku xD

Sam się spotykam z dziewczyną 8 lat młodszą (ja
@Nighthuntero: Większość dziewczyn w nastoletnim wieku przechodzi bunt w taki sposób, że uważają się za dojrzalsze i dużo mądrzejsze od swoich rówieśników. Większość lasek ma wtedy starszego chłopaka, który już zarabia- ekstrema są nawet takie, że taka 16 latka umawia się z 40 latkiem (jeżeli ma wysokie ego o sobie i jest łatwa w manipulacji przez starszego- znam taki przypadek). Później dorasta i mądrzeje z wiekiem i dopiero przez pryzmat czasu
baba w wieku 15 lat przestaje się rozwijać intelektualnie. Dlatego niezależnie czy ma 15, 25 czy 35 jest tak samo głupia i nawina XD


@kisameorno: @Nighthuntero: no tak baby takie gupie ale w końcu to kobiety się ustawiły i mają wszędzie lepsze traktowanie: pełno beciaków na pęczki plus orbiterów, wcześniejszy wiek emerytalny, lepiej wychodzą na rozwodach, prawo ogólnie częściej działa na korzyść kobiet, ogólnie mają łatwiejsze życie a wykopki tylko
no tak baby takie gupie ale w końcu to kobiety się ustawiły i mają wszędzie lepsze traktowanie: pełno beciaków na pęczki plus orbiterów, wcześniejszy wiek emerytalny, lepiej wychodzą na rozwodach, prawo ogólnie częściej działa na korzyść kobiet


@elena-mary: To tylko pokazuje, że mężczyźni traktują kobiety nawet gorzej niż dzieci XD
źródło: comment_1672997703AtqhratCdxob3YY04EBmwk.jpg
@laventel: głupie to są twoje wpisy 18 letni chłopcy w tym momencie zaczynają służbę przygotowawczą w wojsku ,są tacy. Wiesz że są badania poważnych instytutów które udowadniają że dziewczynki dojrzewają emocjonalnie szybciej od chłopców jest też udowodnione naukowo że ten rozwój trwa krócej i mężczyźni to wiedza dlatego dla dojrzałych mężczyzn wszystkie kobiety nie ważne czy mają 16 czy 30 lat są jak małe dziewczynki XD. Już ci pisałem za kobieta
lol tylko pomysl kto jest finalnie stratny na tych zasadach. Podpowiem tylko, ze to nie są kobiety.


@elena-mary: To ja ci podpowiem, właśnie są to kobiety. Przez dodatkowe programy typu "Masz tzippe? Zapraszamy!" czy parytety, kobiety przestają być traktowane poważnie, a po prostu jako maskotki bo każdy będzie widział, że jedyne czym sobie na to zapracowała to urodzenie się bez siusiaka.
źródło: comment_1673003730IqRl4cGg6gJuCyMKui5wKB.jpg
fakt, ze samotne matki i grubaski nie umieraja samotnie otoczone kotami, świadczy o glebokim upadku i braku szacunku do siebie polskich mezczyzn


@przegryw162cm: Masz absolutną rację, nawet z tym nie dyskutuję. Ale ja mam szerszą diagnozę niż Twoja: problem nie dotyczy tylko stosunku polskich mężczyzn do kobiet, ale ogólniej polskich konsumentów do rynku. Obie (w dużej mierze pokrywające się zresztą grupy) zachowują się jakby nie miały godności osobistej i lubiły być