#rozwody #prawo #rozwod #warszawa #zwiazki Może ktoś polecić prawnika z Warszawy lub okolic który pomógłby przy rozwodzie? Zależy mi na poleceniach na bazie własnego doświadczenia lub kogoś bliskiego. W internecie pełno jest reklam oraz botów, wiec ciężko znaleźć wiarygodną opinie. Póki co z rozmów wynika że ma być bez orzekania o winie, ale wydaje mi się że jak przyjdzie co do czego
@smk666: No, z tą analizą starań rodzica czy rodziców, to bardzo celnie, aż mnie ugryzło, czy za dużo nie daję dostępu do tego telefonu nastolatce... Ehhh, człowiek nie chce być hitlerem, chce dobrze i nie wykluczyć gluta z grona rówieśników całkowicie, ale smarfony to zło i psują układ nagrody, już to widzę. Dozujesz, ale to jakby dozować narkomanowi k--s, i tak do d--y... Nie trzeba mordoksiążki, nie trzeba jakiś tłiterów
Hehehe, mięli znosić opłatę za przyczepy w 2010 roku. Nawet na Instagramie pisano, że będzie to pilnie zmienione, bo zagraniczni turyści płacą potężne kary za wjazd z przyczepą bez viatolla. Milicja polowała na nich, czekała aż przekroczą dwie bramki i 6 tysięcy mandatu. Taaaa
Mała aktualizacja tego co się działo przez ostatnie dwa tygodnie. Próg prawy naprawiony, wstawione reperaturki podłogi z prawej strony. Następnie przeszedłem do lewego progu który ma skomplikowane kształty, ale którego również udało mi się naprawić ( mimo że brak reperaturek progu wewnętrznego. Blachę 1,5mm ocynkowaną giąłem na imadle, tak jak pisałem żadnych profesjonalnych narzędzi nie mam. Niektóre spawy które są zeszlifowane wyglądają średnio, ale nie ma się czym przejmować, wszystko będzie przykryte
@luktuc: Nasi tam byli i dołączyli do zrywu, jak w historii często bywało. No i te wyraziste "co kurłaaa, cooo, ty cunt!", żeby pan murzin zrozumiał przesłanie uniwersalne, że z gołą dupą to do dżungli ( ͡º͜ʖ͡º)
Nie dosyć, że przestano podawać imię i pierwszą literę nazwiska sprawcy, to teraz zamazują dłognie, żeby nie było widać koloru skóry xDDDDDDD Polska policja szybko uczy się od tej z zachodu ( ͡°͜ʖ͡°) #bekazlewactwa #policja #poznan #polska #kryminalne
Duze ryzyko jechac 1200km do Danii przez Niemcy samochodem z 2008r 220tys km przebiegu? Od roku stoi na otwartym parkingu, robi kilkanascie km co 2 tygodnie + 150km co 2mc.
Wczesniej jezdzil codziennie minimum 20km. Rozrzad z paskiem wieloklinowym, olej, metalowe tylne przewody hamulcowe, przednie sprezyny wymienione. Rozrusznik niedawno regenerowany. Assistance 1000km w UE wykupiony. Opony na alufelgach 2letnie. Alternator nie byl wymieniany, daje 14,1V po doladowaniu akumulatora.
@cotozazycie: bmw 5 z 2002 r. 365k km przebiegu śmiga jak szatan trasy na drugi koniec europy, 12 lat w moich rękach. bmw 3 z 1996 r., mam 20 lat, 220k km, Warszawa tam i z powrotem na ostrym przelocie. Jak dbasz na bieżąco i model samochodu słynie z trwałości, to nic się nie dzieje. I twój też przeżyje wiele ecoboostów i puretechów :D HDI i Warta daje assistance dla
✨️ Dziwne doświadczenia w związku – historia z TinderaⒾ chyba najbardziej dziwny zwiazek mialem z pewna dziewczyna poznana na #tinder. Fakt byla bardzo ladna ale od poczatku cos mi w jej zachowaniu nie pasowalo i czulem ze cos ukrywa. W tamtym czasie zarabialem dosc dobrze i na wszystkie zachcianki bylo. Jestem z natury niekonfliktowy, nie mam nalogow takze sielskie zycie miala. Jedyna klotnie jaka pamietam to byla o to
@mirko_anonim: Ha, niestety boomerskie doświadczenie pokazuje, że tak to niestety bywa, zwłaszcza jak nastąpi prawdziwy kryzys finansowo-zawodowy, długofalowy zwłaszcza. Wtedy miłość nagle przemija gdzieś, damy nie wiedzą co czują, stają się nieznośne "zrób coś z tym", a potem zaczyna być jeszcze ciekawiej. Ktoś tu miał dużo fuksa ( ͡º͜ʖ͡º)
@text: Przy rosnących kosztach życia i zwijającej się gospodarce Europy, jeszcze te dzieci mogą wrócić do rodziców, co budowali dom wielopokoleniowy. Z wielu przyczyn, także nie ma po potępiać w czambuł ( ͡°͜ʖ͡°)
Unijny system naliczania opłat za emisję CO2, czyli ETS w ostatnim czasie stał się tematem politycznej dyskusji i przerzucania się wzajemnymi oskarżeniami. Argumenty za zniesieniem daniny słychać już nie tylko z Polski, ale także z innych krajów wspólnoty. Bruksela póki co wydaje się nieugięta, jeśl
@jan-fifalski: I to jeszcze MPI, Panie Dziejku, zwykły wtrysk, a nie gównobezpośredni nietrwały przekombinowany, który musisz mieć w chujni jewropejskiej, bo nie przejdzie homologacji. Mamy drogo, ale za to ciulowo ( ͡º͜ʖ͡º)
@eddy26: Bądź czujny i podejrzliwy, coś jest grane. Zmęczenie, robota to jedno, ale instynkt cię nie zawodzi. Może to właśnie ostatni czas na działanie z twojej strony, ale równie dobrze może być już po zawodach. Daj znać za jakiś czas ( ͡º͜ʖ͡º)
Bartłomiej M. ps. Harycash zajmujący się m.in. oszustwami na e-booki Patostreamer Kawiaq - brat Anna S. - matka Każda z tych osób jest albo była nagłaśniania medialnie Niektóre informacje były dodawane pod zakopanym wątkiem, lecz kolejne (wiarygodne) informacje będą tutaj stopniowo dodawane.
@Pawel993: oczywiście, V10 pod maską zniszczy finansowo nawet majętnego Janusza biznesu. Parędziesiąt tysięcy w silnik co parę lat to norma. Piñcet kunia. Wykopki jeżdżące zbiorkomem lub walące z meszta mogą nie wiedzieć.
@FeetFan: Dlatego starzy muszą mieć pieczę nad swoimi pociechami, bo inaczej rówieśnicy bez kontroli rodziców zrobią wodę z mózgu. Wojnary, pierwsze k---a słyszę, ale dzięki za cynk, dopytam klona, czy coś wie na ten temat ( ͡º͜ʖ͡º)