Wpis z mikrobloga

Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze kobiety to na pewno dlatego, że nie potrafi sobie znaleźć takiej w swoim wieku, a poza tym to musi mieć coś nie tak z głową (he he pedofil). Ponadto jeśli preferujesz pannę z małym lub zerowym przebiegiem to na pewno boisz się o swoją męskość, a taka kobieta w dodatku jest mało atrakcyjna. Podsumowując, na partnerkę najlepiej nada się szon po karuzeli w dodatku starszy od ciebie (dodatkowe punkty za bombelka) wtedy facet może czuć się stuprocentowym mężczyzną.

#p0lka #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Nighthuntero - Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze ...
źródło: comment_1672989619Jtno4lz26OAI0JS1TizCkb.jpg
  • 69
@Nighthuntero: a to nie jest tak że każdy samotny, który ma wystrzelone ego nie jest w stanie przyznać że jego samotność to efekt głupoty, lenistwa i błędów życiowych przez co atakuje innych, którzy nie są nim/nią zainteresowani?
@Nighthuntero baba w wieku 15 lat przestaje się rozwijać intelektualnie. Dlatego niezależnie czy ma 15, 25 czy 35 jest tak samo głupia i nawina XD ja jako chłop umawiałem się z młodszymi i ze starszymi, ale finalnie doszedłem do wniosku, że im młodsza tym lepsza, bo będzie dłużej atrakcyjna ( ͡º ͜ʖ͡º). Poza tym młodym chce się bardziej starać i mniej roboty z nimi.
baba w wieku 15 lat przestaje się rozwijać intelektualnie. Dlatego niezależnie czy ma 15, 25 czy 35 jest tak samo głupia i nawina


@kisameorno: I ja mam podobne obserwacje, mówią że mężczyźni to duże dzieci, ale z tego co zauważyłem to kobiety właśnie to są zazwyczaj takie dorosłe osoby, które mają myślenie dziecka, gdzie trzeba podejmować za nie decyzje i myśleć dwa kroki do przodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Nighthuntero: w ogóle kto słucha #!$%@? bab xD

Znam kilka takich co w wieku 16-20lat spotykały się z gosciami 10lat starszymi chadami, a teraz gdy są same i w okolicach 30, a chady wybierają młodsze loszki to pieprzą, że jak facet umawia się z młodszymi to na pewno jest incelem czy nie jest wystarczająco dobry, żeby znaleźć kobietę w swoim wieku xD

Sam się spotykam z dziewczyną 8 lat młodszą (ja