Wpis z mikrobloga

@notdot: mnie zastanawia mnie jak łatwo bojownikom udzielającym sie na tagu #antynatalizm przychodzi chwalenie się posiadaniem rozumnej i czującej istoty tylko i wyłącznie dla zaspokojenia własnych egoistycznych podbudek, często w warunkach przysparzających jej emocjonalnego cierpienia (tak, tak, zarówno pieski jak i kotki to zwierzęta terytorialne i potrzebujące przestrzeni, nawet te najbardziej "pokojowe") - i nie widzą w tym absolutnie nic sprzecznego. Może ktoś mi to wytłumaczy, chodzi o liczbę nóg, czy
@notdot: jak wrzucę filmik kota który wpada do wanny po czym z niej wyskakuje przerażony to ludzie będą się śmiać "haha jaki nie mądry kotek"
Jak wrzucę filmik w którym małe dziecko wpada do wanny nikt się nie zaśmieje tylko wezwą policję i pracowników socjalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@notdot: No nie wiem, mi tam się podoba praktycznie każde zdjęcie kota czy psa, a zdjęcie dzieciaka może być ok jak jest jakieś artystyczne, a nie takie, że np. dzieciak leży na podłodze. Jak piesek lub kotek leży to jest słodkie.
@notdot: różni się, bo gówniak potrzebuje 4 czy 5 lat, żeby samemu się umyć, a o polowaniu/zdobywaniu żarcia nie wspomnę. Natomiast pies/kot w tym wieku nie dość, że wyżywi rodzinę to jeszcze spuści #!$%@? włamywaczowi