Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie gdzie się teraz poznaje kobiety? Wypadłem z rynku matrymonialnego przez związek a potem #depresja i teraz czuje się jak stary dziad, który przespał najlepsze lata. Z ważnych informacji to 28 lat (it's over), nie jestem jakiś przystojny (it's over x2) ani wysoki (it's over x3).
Etap 1: Byłem w #zwiazki ale poświęciłem temu całą uwagę, przez co nawet nie miałem znajomych tylko ją. Po latach nagle jej się odwidziało no i problem.
Etap 2: Dziura po związku, czyli #przegryw + #alkoholizm + #samotnosc + czytanie tagów #blackpill itp. Trochę czasu na użalanie się straciłem.
Etap 3: Mam gdzieś co było i czas na nowy start ale nagle się okazuje, że ani na #tinder mi nie idzie ani na #badoo i tym podobnych. Wszystko idzie w dobrym kierunku jeśli chodzi o #rozwojosobisty i #wychodzimyzprzegrywu ale nie sprawy sercowe a jednak mam potrzebę mieć kogoś bliskiego.

Pytanie teraz co robić? Z tego co czytam to it's over dla takich jak ja i skoro na aplikacjach mi nie idzie to bez sensu w ogóle szukać i zaakceptować samotność. Gdyby była jakaś szansa to wolałbym jednak na żywo ale nie wiem jak się do tego zabrać. Słynne "wyjście do ludzi" nie za bardzo pomaga i gdy rozglądam się wokół to jestem jedynym samotnym gościem w otoczeniu. Najlepiej by było poznać "przez przypadek" ale pomimo wychodzenia w publiczne miejsca nigdy takiego przypadku nie było do tej pory.

#feels #zalesie #relacje #podrywajzwykopem ##!$%@? #spierdotrip #znajomi #pua #tfwnogf

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63297f5c9a4a773345e62309
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie gdzie się teraz poznaje kob...

źródło: comment_16636713340aF9pglKGPMXVbeaxHsd7V.jpg

Pobierz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś 3/4 z ryja to raczej powoli pozostaje sie pogodzić że game over jeśli jesteś 5/6 to jeszcze coś na rynku matrymonialnym mozesz zdziałać, choć to i tak teraz mało bo polki przez social media i spermiarzy maja ego wieksze niz himalaje, jak nie masz gadane do tego introwertyzm to bida krótko mowiac a jak piszesz ze wzrost lipa to tym bardziej bedzie ciezko
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli szukasz długotrwałego związku opartego na zaufaniu, to wcale nie takie over. Będziesz musiał się przegrzebać przez stosy atencjuszek, ale z moich obserwacji profili na tinderze wynika, że jakieś 5% dziewczyn szuka stałego związku i da się w takim przypadku nadrobić niedostatki fizjonomiczne ogarnięciem życiowym i emocjonalnym.
Powodzenia.
DrapieżnyWładca: zacznij od znalezlenia sobie kolegow, robienia ruchow.
Potem same sie znajda.

Wy przegrywy macie jakis cook book w ktorym jest napisane, ze przegryw, alkoholik, z problemamy, bez kolegow, bez zaintertesowan - kompletnie bez zycia pierwsze co powinien zrobic w calej sytuacji to szukanei dziewczyny? XD
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
BliskiJabol: 1. Znajdź jakichkolwiek znajomych najpierw. Potem przez znajomych poznaje się więcej znajomych, w tym dziewczyny. Znajomi są potrzebni i tak.
2. Kurs językowy - zwykle prawie same dziewczyny przychodzą.
3. Każde inne towarzyskie / zespołowe hobby - będzie od razu o czym rozmawiać. Podchodzenie do randomowej osoby jest creepy.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepsza porada oczywiście znalezienie jakichś ziomków. Ja bym nawet zaczal chodzić po jakichs karaoke pubach (nie wazne czy umiesz spiewac czy nie). Czasami przychodza ludzie nie w jakichs mega duzych grupkach, ale przyjdzie jakichs 2 ziomkow, to jak sie potem do nich dolaczysz to raczej nie bedziesz creepem. Kobieta do grupki kobiet to sie raczej nie przylaczy, ale jesli ziomeczki tam sa na karaoke pubie i chca sobie obadac dupeczki,
Michaił : Ziomków nie znajdziesz w tym wieku, co najwyżej znajomych na cześć. Może byś znalazł jakbyś był ciekawym człowiekiem pełnym pasji, przystojnym. Jeżeli jesteś brzydki i nudny lepiej na początek zainwestować w looknaxing i jakieś ciekawe hobby, studia, cokolwiek. Po roku, dwóch szukaj znajomych bo czuć niedowartościowanie z Twojej strony. Ludzie takich ludzi nie lubią bo są egoistyczni.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: ciężka sytuacja jest bo wolnych różowych po prostu nie ma.
28lvl to jeszcze w porządku.
Najważniejsze że do 30lvl nabrałeś doświadczenia w związkach. Bo samotny 30lvl+ bez doświadczenia w relacjach odpada z rynku całkowicie.
Napisałbym że wrzuć ogłoszenie pod tagiem mirek szuka żony, ale tam skuteczność jest kiepska.
Na portalach ciężko coś ugrać jak się akurat nie wstrzelisz w dobrym momencie, dużo szczęścia trzeba mieć, pozornie jest duży wybór ale