Wpis z mikrobloga

Zarabiam więcej niż średnia krajowa (5k netto), do pracy jeżdzę zbiorkomem, nie jadam na mieście. Od czerwca jestem zmuszony wrócić do powiatowego do rodziców, bo nie mam zdolności kredytowej na kawalerkę 30 metrów ¯\_(ツ)_/¯. Janusze tak napompowali ceny, że za taką klitkę musiałbym zapłacić 450 tysięcy z wykończeniem i miejscem postojowym.

#nieruchomosci #mieszkanie #zycie #pieniadze #feels #zalesie #zarobki #polska #gospodarka
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derton778: mordo, przerobilem ten motyw, w pazdzierniku wrocilem do rodzicow, mega trudno bylo z praca w powiecie, teraz wrocilem do wojewodzkiego miasta - zrobisz podobne jak nie takie same kolko co ja ale moze akurat Tobie sie poszczesci
  • Odpowiedz
dokładnie tak, tylko że jak wspominam o tym to mi XD piszą. Bo wiadomo, zarabiasz 15k to nadal według wykopków dziadować musisz, żeby odkładać. Powiem tak 15k to tak na średnie życie wystarczy w Polsce, jako same koszty. Ale zaraz znowu hejty polecą.


@Kiedysbedeczerwonka:

Przy racie 6000 zostaje 9 na samochód, oszczędności, życie... I najpierw trzeba z tej pensji nazbierać wkład
  • Odpowiedz
@derton778 bo jesteś leniwy ¯_(ツ)_/¯
Rodzice w twoim wieku pracowali na 3 etaty. Ostatni etat był na kolei, spali na węglu który rano zabierali do następnej pracy żeby w piecu napalić.
  • Odpowiedz
@Pantegram: moim zdaniem koszt życia w pl za rok 2018/ 2019 bo wtedy to liczyłem wyszedł mi 8k na głowie MINIMALNIE. Czyli 2k EUR wtedy coś. 16k-20k na parę daje ten powiedzmy biedacki ale europejski poziom życia. Dzisiaj pewnie by było na styk.
  • Odpowiedz