Wpis z mikrobloga

@majkkali: to teraz tak, wklej to zdjęcie w google w wyszukiwarce obrazem, następnie powiedz czy znalazłeś, potem możesz wrócić i przyznać mi racje, że to ja, ewentualnie moge wrzucic jeszcze fote pleców i nóg, ale nie wiem czy jest sens, po za tym na mikrokoksy robiłem #pokazforme wielokrotnie
@Euphor: mam fote na której jeszcze bardziej "nienaturalnie" wyglądają
no to super, ale napisałeś to w takim tonie jakby to było coś niemożliwego do zrealizowania, a to zwykłe trzymanie się nawyków żywieniowych i trening nawet nie jakiś intensywny


@picasssss1: no i widzisz co ja mam odpowiadać na takie teksty? Byłeś na siłowni, trenujesz? Czy jak większość jesteś frustratem i chcesz sie #!$%@?ć? Bo nikt kto trenuje nie pisał by takich głupot. Idź, zrób "nie jakiś intensywny" trening i zobacz czy
@Kasahara: Wiadomo, ale 90kg na scenie to już przy 3-5% bfa i odwodnieniu, ja jakbym do tylu zjechał to by ze mnie z 74kg zostało pewnie i już tak abstrakcyjnie już nie brzmi 74kg przy 178cm i całkowicie naturalne się to wydaje, niestety mało kto ma pojęcie o naturalnym ćwiczeniu.
no właściwie ja życiówkę bez bomby też miałem przy tym wzroście na 82-84 kg na żyle i dalej by było naprawdę dość cieżko do 90 kg może by zajeło 10 lat :). Zresztą o czy my mówimy, przecież właśnie na bombie ludzie na scenę wnoszą z 178-180 cm z 90 kg xD


@Kasahara: CO TY #!$%@? NIE ZNASZ SIE, #!$%@? WYGLADZASZ. JANUSZE PO 50 LAT CO W SZUSTKACH GRAJO MAJO LEPSZO
Byś 14 lat #!$%@? jak świnia w pocie czoła to przy sensownym treningu ciało miałbyś młodego Adonisa.


@picasssss1: tak właśnie było. + nigdy nie miałem diety.

Dlatego pisze wszystkim żeby formę pokazali, bo od gadania do realizacji jest bardzo długa droga, a większość potrafi tylko #!$%@?ć.