Wpis z mikrobloga

@CMAZ: ale tak w sumie, to po co?

Nie każdy chce być kaleką. Taka #!$%@? sylwetka nie jest ani ładna, a nie przede wszystkim funkcjonalna.

Ja wlaśnie schodze ze 105kg, do ~87kg, bo mi to ciaży. Zaczyna się sezon, chce pobiegać, pochodzić po górach, a nadwyżka 20kg nie pomaga. Nie że jestem ulańcem, bo dalej widać mięsnie brzucha, ale na dłuższą metę to jest po prostu uciążliwe.

Pomijam już że Lazar
@kacper635: a po co wy zaczeliscie lazic na silke? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zeby posluchać muzyki i lepiej DLA SIEBIE wygladać? XD
Ja się przynajmniej nie wstydzę tego, że robię to aby się laskom podobać. Mam prawie 40 lat a lecą na mnie studentki a za wami to się co najwyżej samotna matka lampucera co jej były gnije w pierdlu obejrzy albo jakaś osiedlowa tipsiara
@Sarza01: chłopie 84kg przy wzroście 188cm i Ty mówisz, że to jest Twój limit genetyczny? Jeszcze jakbyś był niewiadomo jak dociety, ale przy tym procencie BF to co najmniej powinieneś ważyć 5kg a nawet 10kg więcej, jak mnie mam to nóg przez te lata nie robiłeś wcale, bo od samego chodzenia przez tyle lat byłyby większe xD i nie mówię, bo masz powiedzmy w miarę "sportową" sylwetkę, ale nie popadajmy w
Ja, mając centymetr więcej wzrostu od Ciebie, dobiłem do 110 kg, a trenuję bardzo mocno amatorsko. Więc do 120 kg nie trzeba wcale kłuć dupy, wystarczy jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@papaj42 Możesz pokazać zdjęcie tych swoich "naturalnych" 110kg?
@sugmadig: nie mam interesu kłamać co do naturalności
A jeszcze co do naturalności to może i ktoś waży 110kg naturalnie, ale ma ze 30% BFa, a nie 8-10%, to wtedy rozumiem, że ktoś może i 150kg ważyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarza01: ludzie nie dają swojej formy bo nie chcą pokazywać swojego ciała publicznie, z całym szacunkiem do ciebie, sam wyglądam lepiej niż Ty ale swojej foty swojej sylwetki nigdy nie upublicznię ani tutaj ani nigdzie indziej