Wpis z mikrobloga

@Sarza01: Nie mam potrzeby pokazywania nikomu, wystarczy mi to że jak pójdę na placu to dużo ludzi na mnie luka. Nie mam ani fejsa ani tt itp, trenuje sam dla siebie i to mi wystarczy :))
@Noxter20: też trenuje sam dla siebie, ale skoro już tu piszemy to przydało by się żeby coś szło za tymi słowami. Ja miałem odwagę - jak widzisz w nagrodę deszcz pomyj.. Tylko właśnie mają odwagę szczekać, a nie pokażą co sami zbudowali. Większość to frustraci pajace którzy nigdy nic nie osiągną - nie pisze tu o Tobie oczywiście.
@jacek-hurek: cieszę się, że mogę dać trochę radości. Tu jest zawsze to samo - banda frustratów troluje - nic się nie zmienia.

Któryś z tych co się sapali dał zdjęcie? Nie wierzę, to są zawsze takie same małe nic nie znaczące zasrańce.
@jacek-hurek: @Sarza01: i tak kabany dobrze wiecie, że wystarczy aby ziomuś kupił sobie dodatkowego gainera, dorzucił kilka serii więcej i po 4 miesiącach już będzie o 5-8 kilo cięższy.
Ziomuś bazę już ma wypracowaną, nawyki też, do tego niski bf. Tego poziomu to nawet 90% ludzi nie może osiągnąć. Jemu się podoba tam gdzie jest ¯\_(ツ)_/¯
nikt nie musi Ci nic pokazywac.


@jacek-hurek: a ja nie musze okazywać żadnego szacunku komuś kto #!$%@?, że jest słabo sam nic nie robiąc. Nigdzie nie pisałem, że wyglądam wyjątkowo dobrze. Napisałem to z myślą o gnojach którzy sie zastanawiają czy warto..

no ale to wykop, tu banda zjebów cie zagryzie dlatego że masz coś lepiej. Jak widzisz jest zdjęcie gościa wyżej co ma lepszą klatkę ode mnie i zajebiście -
@Sarza01: wlasnie widze, ze wstawili zdjecia i swoje opinie. Teraz przeanalizuj swoją postawę i komentarze i ich. Zastanow sie dlaczego do nich nikt sie nie przyczepil. Ja sie nie czepiam Twojej "formy", a wybujałego ego.
@papaj42: gościu jak ty masz 189cm i 120kg to ty jestes spasiony knur a nie atleta xDdd co typek nie moge. Taka sylwetka to może podniecała blachary w latach 90tych z pruszkowa. I masz czelność kpić z typka, który jest okazem zdrowia xdddd
Gdyby postawić ciebie obok niego naprzeciwko fizjologów i lekarzy to jednomyślnie wybiorą jego a tobie co najwyżej dadzą tabletki na ginekomastię i pomogą podrapać się po plecach
Trenuje od 19 roku życia 3 razy w tygodniu po 2 godziny.


@Sarza01: Szczerze mówiąc, to jak sobie pomnożę to 14 x 52 x 6, to na myśl o tym, ile to zmarnowanego czasu na przerzucanie żelastwa, aż mnie dreszcz przechodzi xD Wolałbym mieć bebzun.
@Clermont: Lepiej "marnować" czas na przerzucanie żelastwa niż pić harnasie z promocji i oglądać trudne sprawy w TV przez te 2 godziny. A jednak fajnie jest oglądać w lustrze swój sześciopak niż zaniedbany bebzun, taka satysfakcja : )

@Sarza01 a ty moim zdaniem wyglądasz dobrze, od zawsze mówię że lepsze są takie sylwetki slim fit niż jakieś upasione knurzyska co się w drzwiach nie mieszczą ( ͡° ͜ʖ ͡