Wpis z mikrobloga

naturalnie bez towaru w kilka lat można tak wyglądać


@Sarza01: XD wyglądasz ok, ale żeby od razu wrzucać na wykop z takimi podpisami i swoją mordą? Czego się spodziewałeś? Że ktoś cię posądzi o doping? X D

Potrzebne Ci tylko samozaparcie, wytrwałość i dyscyplina. Radość i satysfakcja przyjdą same.

Musisz tylko to robić. To nic, że potrzeba czasu. Czas i tak upłynie


@Sarza01: zapomniałeś dodać coś tam, że ból jest
@papaj42: oceniasz ze swoje perspektywy i dajesz mi rady xD
potrenujesz, zdobędziesz doświadczenie to może kiedyś zrozumiesz że tu nie chodzi o nabieranie masy w nieskończoność.

@nynomat: ale wiesz że żaden z tych tu zawzięcie komentujących trolli nigdy nie będzie tak wyglądał? Niby normalnie, przeciętnie i bez szału ale żaden nie da swojej formy żeby mi mordę zamknąć. Naoglądali się sterydziaży i oceniają mnie z takiej perspektywy.

Twoim zdaniem nie
@Sarza01: ziomuś wyglądasz zajebiście. Tak trzymaj. A jeśli Ci z tym dobrze to jeszcze lepiej. Ja już 10 lat słyszę, że jestem chudy leszcz, od zazdrosnych sterydowych knurów, których dziewczyny się za mną oglądają. Zresztą zerknij na mój wpis: https://www.wykop.pl/wpis/64950393
Ta sama krytyka co u Ciebie. Boli ich, że miałeś odwagę iść swoją drogą, bez koksów, sterydów i innego #!$%@?, i że świetnie na tym wyszedłeś. Jesteś atrakcyjny i czujesz się
@sugmadig: zawsze tu jest tak samo - frustraci z bólem dupy. Myślą że to kogoś dotknie.
Im się po prostu nie chciało. Przegrali bo nawet nie zaczęli walki.

a i zawsze każdy wygląda lepiej tylko się wstydzi pokazać zdjęcia.

Ludzie też oceniają z perspektywy instagrama i gwiazd fitness gdzie każdy wali koks i każde zdjęcie jest retuszowane.

I ja wcale nie uważam żebym wyglądał jakoś super łał. Ale wyglądam bardzo dobrze,
@Compulsive_dumplings_eater: Nigdy nie byłem fanem sylwetek pokroju tych z 3 lub 4 obrazka i dużo bardziej stawiałem na funkcjonalność ciała zamiast masy ponad wszystko (czyli bardziej sylwetka lekkoatletyczna głównie budowana na mieszance wolnych ciężarów i ciężaru własnego ciała zamiast stricte kulturystyczna), no ale ja nie jestem gejem jak stali bywalcy tagu #mirkokoksy, więc zawsze było mi ich trudno zrozumieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO sylwetka z
@papaj42 po co ci 120kg? Przeciez , to nawet boli, jak się leży czy siedzi, bo ciśnie organy wewnętrzne czy stawy są obciazone jak się chodzi. XD Poza tym życie to nie yt, na rowerze byś chyba zawału dostał.