Wpis z mikrobloga

Siema mirki trzecie pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy kaloria to kaloria? Ostatnio czytam w anglojęzycznym necie i w polskim też się pojawiają takie info, że można chudnąć z fatu na dużych kaloriach ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ważniejsze jest to co jesz, czyste 4000 kcal lepiej spali niż śmieciowe 3000 kcal z fastfoodow ( ͜͡ʖ ͡€)

Zawsze tak jak kulturyści przykazali, grzecznie liczyłem kalorie i spadało tak jak powinno, ale zacząłem się zastanawiać nad tym wszystkim, po tym jak byłem z 3 miesiące na słynnym jedni kochają drudzy nienawidzą #keto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ładowałem ponad 4000 kcal, a i tak waga spadała. Wiem, że to była woda i glikogen, ale tyle ile wtedy spadło to jak wróciłem do węgli już nie przytyłem ponownie xD

Jakie wasze zdanie specjaliści?

Wołam @lewusx bo mowa o między innymi o jednym z Twoich gości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #if #carnivore #odchudzanie wołam, bo się zna i cały czas się naprawiam, żeby się odezwać xD @Lewusx
#mirkokoksy #keto #dieta #sport #redukcja #silownia #mikrokoksy (95) #silownia (93) #dieta (29) #fullborsukworkout (13) #zdrowie (13) #przegryw (11) #anonimowemirkowyznania (6) #heheszki (6) #pokazforme (6) #mikrokoksy (157) #mirkokoksy (93) #dieta (32) #trening (23) #sport (16) #zdrowie (15) #fullborsukworkout (13) #przegryw (9) #pytanie (9) #dietetyka
  • 13
@Krzysio_misio12: no to wiadome, jak trujbojarz 150kg to on może redukować na 5000 kcal i zleci z sadła xD

@Trzezwiak: no tak to też wiadome, ale czy na mega czystym żarciu, albo jakieś specyficznej diecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) można trochę zakręcić ten metabolizm albo zrobić jakieś sztuczki, że na większej ilości kcal i tak będzie spadać?
@Zimny-jak-lod: nie czytaj debilizmów. Mozesz codziennie jeść kebaba, przegryzając batonami. Jeżeli trzymasz się deficytu to schudniesz. Jak ktoś ci mówi, że musisz jeść koniecznie salatki i niskokaloryczne dodatki, to jest idiotą. Albo ktoś chce ci sprzedać swoje idotyczne diety.