Wpis z mikrobloga

@MaczuPikczu512: zapraszamy uzytkownika @Filippa do ocenienia postaw rasistowskich Polaków. A nie wroc, to caly świat tak mowi xD


@11mac11: to niech poczyta jak Włosi wypowiadając się o nowej polskiej grze( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo niech sprawdzi jak się mają zagraniczne produkty w Norwegii.

Albo co myślą niemcy, jak nikt nie patrzy.

Polska to jeden z mniej rasistowskich krajów w Europie. Ciężko przełknąć ten fakt
@Jailer: @only: no chyba to są łapki w dół od wszystkich, nie wiem z jakiej paki google by miało to kasować, skoro była mowa, że teraz tylko twórcy będą widzieć wszystkie łapki w dół. Z ciekawości wszedłem na zwiastun gta v dla ps5 i xsx i nadam tam widzę 309k łapek w dół czyli legitna licziba, troche większa od czasu ukrycia łapek, wszystko się zgadza imo.
@MatPL1122: eh. https://support.google.com/youtube/thread/134791097/update-to-youtube-dislike-counts?hl=en

Developers: If you’re using the YouTube API for dislikes, you will no longer have access to public dislike data beginning on December 13th.

Twórcy widzą licznik łapek w dół, bo Youtube dalej ma do nich dostęp. Najpierw Youtube jedynie przestał wyświetlać liczbę dislike'ów pod filmem. Wtedy powstała wtyczka, która korzystała z publicznego API, w którym znajdował się licznik łapek w dół. Od 13 grudnia już go nie ma.
Z ciekawości wszedłem na zwiastun gta v dla ps5 i xsx i nadam tam widzę 309k łapek w dół czyli legitna licziba, troche większa od czasu ukrycia łapek, wszystko się zgadza imo.


@MatPL1122: Pewnie wtyczka ma snapshot z dnia w ktorym to wylaczyli
@Jailer: ziomie napisałeś to zdanie

ale to są tylko łapki w dół od użytkowników tej wtyczki.


Które jest po prostu nieprawdą, bo wyświetlana liczba to miks kilku rzeczy. A kogo jest Ci żal, albo nie to totalnie twoja sprawa którą ja mam w dupie.

@Gandalf_Rudy: ta doczytałem, ma archiwum a dalej dolicza plus jeszcze szacuje robi jakieś czaryi łącznie wypluwa nową liczbę łapek xD
@Wektorowy1: to dlatego ze teraz wszystkie seriale fantasy robi się na jedną modłę, najpierw Gra o Tron potem Wiedźmin który słusznie krytykowano że jakiś taki podobny do Gry o Tron i teraz ten serial Amazona w uniwersum Tolkiena jest porównywany do Wiedźmina. Zaznaczę że każdy kolejny serial jest coraz gorszej jakości.

To co będzie następne będzie porównywane do tego ostastniego Tolkieniwskieg serialu i tez będzie jeszcze gorsze...
to dlatego ze teraz wszystkie seriale fantasy robi się na jedną modłę, najpierw Gra o Tron potem Wiedźmin który słusznie krytykowano że jakiś taki podobny do Gry o Tron i teraz ten serial Amazona w uniwersum Tolkiena jest porównywany do Wiedźmina. Zaznaczę że każdy kolejny serial jest coraz gorszej jakości.

To co będzie następne będzie porównywane do tego ostastniego Tolkieniwskieg serialu i tez będzie jeszcze gorsze...


@SEBZER: Czy ja wiem czy