Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Ludzie mają różne cele treningowe. U mnie leci obok siłowni 3x w tygodniu piłka nożna, raz tenis. Jakbym jeszcze dorzucił regularne przysiady, to w zasadzie nogi byłyby non stop przetrenowane, wolę robić tylko stabilizację.
@DywanTv: Nie ćwiczy dobrze, bo, pomijając po prostu zbyt dużą objętość treningową (gdy połączymy to z uprawianiem innych sportów - nawet zawodowcy mają okresy przygotowawcze wplecione pomiędzy sezonami i tylko to jest czas na pracę typowo siłową - oczywiście w przypadku amatora to nie wchodzi to w grę), sprzyja powiększaniu nierówności siłowych, a te są nie do uniknięcia, gdy uprawia się sport wymagający szczególnej siły jednej ze stron ciała. Trenerzy przygotowania
@kilemile Pacek i Babiarz to najlepsi w kraju trenerzy od motoryki i przysiady u nich to must have. Nic Ci tak siły nie zbuduje jak ciężkie siady. Sam gram w piłkę i odkąd zacząłem porządnie #!$%@?ć przysiady, to jestem i szybszy i silniejszy. Także robić przysiady i nie płakać( ͡º ͜ʖ͡º)
@kilemile: to niezle przetrenowanie xD jak ktos w somalii przerzuca gruz w kopalni zlota po 14 godzin to nie jest przetrenowany, a normik ktory je, spi i ma spokoj zrobi 20 siadów juz nagle koniec? przetrenowany? powiedz ze nie chcesz a nie pajacujesz
@Pepega: Ziomek, ale ja robiłem siady xD Po prostu uznałem, że nie mają one pozytywnego wpływu na moją aktywność fizyczną. Ludzie, którzy przerzucają gruz przez 14 godzin codziennie są wrakami fizycznymi. Można ćwiczyć codziennie, wbrew temu co sprzedają guru fitnessu, ale podstawowy problem to dobrać sposób treningu siłowego do własnych wymagań i trybu życia. Dla mnie większą wartością jest zagrać mecz na pełnej #!$%@? w weekend i dać z siebie wszystko